HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #31
    Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

    Algselt postitas Keiss
    Noh loogiliselt võttes 3 varianti oligi ju. J-x või set. Aga ma lähen alati täispanga peale ja pakun ainult ühe variandi :D
    Mu meelest setiga callimine iga tänav on kõike muud kui loogiline.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

      Algselt postitas peokuningas
      Mu meelest setiga callimine iga tänav on kõike muud kui loogiline.
      ERROR! Ranka aju jooksis kokku!

      Paluks enam mitte nii keerulisi lauseid koostada.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #33
        Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

        Algselt postitas peokuningas
        Mu meelest setiga callimine iga tänav on kõike muud kui loogiline.
        No eks ta kavatses turnil raiseda aga hakkas kartma.

        Comment

        Working...