HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #46
    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    K J
    7 7

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #47
      Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

      Q J

      Comment

      • Metsapull

        #48
        Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

        A 2
        A 4

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #49
          Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

          Q T
          7 7

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #50
            Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

            nii vaatasin kohe et siin midagi lihtsalt pole aga kui ikka sb siis võib ta su blindi varastada ka any 2 esimene pakkumine siis K 4 ehk siis luges lauda valesti ja callis kogematta all inni
            teine siis haige hittimine ehk 9 4

            Comment

            • Yokker
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 207

              #51
              Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

              huvitav kas mõni vastus on ka lõpuks kellegil pihta läind? :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                Algselt postitas Yokker
                huvitav kas mõni vastus on ka lõpuks kellegil pihta läind? :D
                mine sa tea!

                Comment

                • amagan
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 135

                  #53
                  Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                  A T
                  3 4

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                    TIME OUT! Hakkan tibusid lugema...

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #55
                      Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                      nii närvi ajab see et sa mingi no more bets posti peale aja lõppu teed loe lihtsalt kiirelt üle ja pane vastus närvikõdi tapab muidu

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                        Vastus:
                        Turn: ($112.00) K[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/spade.gif[/img] (2 players)
                        SB checks, Hero bets $80, SB calls $80

                        River: ($272.00) 9[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif[/img] (2 players)
                        SB checks, Hero bets $272 all in, SB calls $272 all in

                        Final Pot: $816.00
                        SB mucks Q[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif[/img] K[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/heart.gif[/img]
                        Hero shows 3[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/heart.gif[/img] 3[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/club.gif[/img] (a full house, Threes full of Nines)
                        Hero wins $813.00
                        (Rake: $3.00)

                        Punktid:
                        Keiss: 2
                        Yokker: 5
                        Tarmo: 2
                        grigory: 2
                        JanRose: 9
                        stenn: 2
                        kivisaba: 2

                        Kommentaarid:
                        Miks kõik algul pakkusid maju ja quadse? Ma pakuks enne väiksemat paari näiteks TT-QQ ja mu suured betid kutsusid seda callima, sest need näivad nii bluffina! Top paari nähes üllatusin isegi aga mõtlesin, et oleks huvitav käsi ja neid imemehi siit foorumist ei tea. Käsi arvati ära aga millegipärast olite algul väga valedel jälgedel.


                        Algselt postitas kivisaba
                        nii närvi ajab see et sa mingi no more bets posti peale aja lõppu teed loe lihtsalt kiirelt üle ja pane vastus närvikõdi tapab muidu
                        Ma panen selle "no more bets" sellepärast, et see kinnitab, et antud teema on suletud ja peale seda posti (postist A-kunu postini no more bets) kõik vastjaad kvalifitseeruvad. Siis ei saa keegi hädaldama hakata, et ma selle aja sees vastasin, kui ma punkte lugesin. Teiseks punktide lugemine ja edetablei ei ole nii lihtne töö, kui see algul tundub, kuna kõik pean tegema käsitsi!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                          Ja seoses sellega tuli mul väike idee, et järgmine kuu võiks pakkuda "käemängu" läbi viimist kellegile teisele. Kuna minu valitud käed on kindlasti ühise näitajaga ja seega võivad muutuda igavaks või liiga läbinähtavaks ning uus käemängu esindaja tooks uut ja värsket verd mängu.

                          Comment

                          • Yokker
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 207

                            #58
                            Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                            oo paningi pihta see on midagi uut :D

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #59
                              Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                              Varem pakuti AK. Väga palju see ju mööda ei läinud. Kikker ainult.

                              Comment

                              • Yokker
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 207

                                #60
                                Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                                Algselt postitas ranka
                                Ja seoses sellega tuli mul väike idee, et järgmine kuu võiks pakkuda "käemängu" läbi viimist kellegile teisele. Kuna minu valitud käed on kindlasti ühise näitajaga ja seega võivad muutuda igavaks või liiga läbinähtavaks ning uus käemängu esindaja tooks uut ja värsket verd mängu.
                                Igavad nad kohe kindlasti pole..kui siis kuidagi liiga raskesti loetavad..vähemalt minu jaoks kes 10 käest max 2 arvab ära hea õnne korral

                                Comment

                                Working...