HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #16
    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Q Q
    J J

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #17
      Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

      T 9

      Comment

      • hugeego
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 39

        #18
        Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

        9 10

        Comment

        • Karupee
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 54

          #19
          Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

          Q Q
          J J

          Comment

          • grigory
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 74

            #20
            Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

            Ma readin rankat.... ;D. Kuna oli huvitav käsi, siis miks mitte 4 4 . Miks, sest hea mängijana ta teab, et iga poket on raise. Ja kui hittis oli standard play AI saada.

            Comment

            • Jousou
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 22

              #21
              Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

              Mõlkus ka meeles neljade pocket. Esiteks, on raske uskuda, et preflop tõstaks vähema kui pocketiga. Teiseks, turnil ja riveril check näitab, et kunn ja üheksa puuduvad (või siis juhib Hero't). Seega, kui eeldame, et SB hittis, siis jääb alles neli, mis on tõesti päris huvitav mõte...
              Et siis pakkumiseks:

              4 4

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #22
                Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                nii haige käsi mitte kuskilt ei näe ma all-innile põhjendust peale KK ehk stone cold slowplay nii et
                K K

                ja igaks juhuks ka varu variant Q Q mis oleks natuke räme supernova elitelt aga noh proovida ju võib

                Comment

                • Metsapull

                  #23
                  Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                  Kui korralik mängija, siis vaevalt ta SB-lt mingi jamaga tõstab. Flop ei läinud tal ka päris mööda, nii et:

                  A K
                  K K

                  Comment

                  • peokuningas
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 444

                    #24
                    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                    A A
                    K K

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #25
                      Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                      turniir pooleli, ei saa pikalt arutleda, aga käed on
                      Q Q
                      J J

                      Comment

                      • amagan
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 135

                        #26
                        Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                        K K
                        4 4

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                          MITTE ÜHTEGI ÕIGET VASTUST EI OLE NING ISEGI LIGILÄHEDALT KA MITTE KEEGI EI PAKKUNUD!

                          SEEGA LISA 24 TUNDI JA KAS PANEN UUE KÄE KA SELLE AJA SEES? TOHIB?

                          Comment

                          • Yokker
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 207

                            #28
                            Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                            tohib tohib :D

                            Comment

                            • Yokker
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 207

                              #29
                              Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                              isegi ligi lähedale mitte?...omg..kõik võimalikud variandid nagu pakutud ju???
                              ...ei kujtagi ette mis siin õige vastus võib olla :D

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #30
                                Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                                Ma pakuks hoopis A Q
                                A J
                                või A 4

                                flopis cbet, turnil callis masti nimel ja riveril sa jätsid ju endast nõrga mulje? 8)

                                Samas võis ka väike pocket olla. 3 3 ? ;D Pigem mitte, ta oleks turnil betinud/ckraisenud. Pigem siis 77-88?

                                Comment

                                Working...