HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Yokker
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 207

    #31
    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    proovime siis uuesti..kui eelnevad vastused pole isegi ligi lähedale vb siis K Q ..flopis callis,sest kaks üle kaart vb saab pihta ja saigi :D
    või siis arvas ,et bluffid ja callis sind 7 7 või 8 8

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #32
      Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

      2 2

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #33
        Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

        no siis on 3 4
        või 2 3
        või 9 3

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #34
          Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

          ilusad mõtted, et nagu 23 ja 93. Kardan ainult, et SB ei raiseks nendega preflop

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #35
            Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

            Pole ullu, implied oddsid on minu kasuks, et neid käsi pakkuda.

            Comment

            • jessica
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 12

              #36
              Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

              5 5
              6 :club 6

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #37
                Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                Q J

                Comment

                • JanRose
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 78

                  #38
                  Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                  oijummal see käsi ei ole üldse loogiline enam...

                  ei paku praegu midagi, õhtuks mõtlen välja kah

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #39
                    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                    8 9

                    Comment

                    • Tarmo
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 316

                      #40
                      Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                      Ega kui nii siis nii, ainult kaks kätt saavad olla kuidagigi reaalsed A 3 või siis 3 4
                      Kolme ja neljaga ei tahaks küll uskuda et ta sb 4x raise teeb aga nuh ise lauas ei olnud :) Samas see käsi tundub kuidagi kõige reaalsem, mingi donk ju vastane ei ole! Ei tahaks uskuda et pott splitti läks.
                      Ranka võidab selle poti ;D nii et lõplik pakkumine on hoopis K 4 !!!


                      Comment

                      • peokuningas
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 444

                        #41
                        Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                        9 4
                        3 4

                        Comment

                        • hugeego
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 39

                          #42
                          Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                          4 5

                          SC, miks mitte preflop tõsta. Aga sellest callist riveril ma küll aru ei saa.

                          Comment

                          • grigory
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 74

                            #43
                            Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                            Ei tea kas seletamise eest saab nüüd topeltpunktid :D. Ma pakun siis J 9 . Ta läks varastama. Tegi flopis cbeti ning edasi ....edasi tegi pehmelt öeldes huumorit callides turni. Riveris ei suutnud enam maha visata. Nii arvan mina, eks näis mis tal tegelikult oli.

                            Comment

                            • JanRose
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 78

                              #44
                              Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                              nüüd vast jagan matsu lahti:

                              "Alati ärtumasti või siis ruutu masti! Peaks lõksu tegema... "

                              sama käsi, mis eelmine kord + ärtud

                              K Q

                              preflop raise okei, con bet täieti mõistetav, kuigi ei hittinud midagi, turn K checkib, et näha su tegevust, su bet paistab selline nagu sa floatiks - call, 9 tulemas lauda ning su pikk mõttepaus süvendas temas aimdust sellest, et sa oled terve aeg floatinud ning üritad viimase bluffiga raha endale võita - insta call.

                              teise käena pakuksin 9 8 (sry lebovend, aga sa tuletasid selle käe meelde ja tahaks ka selle pakkumise teha) splittime võidu pooleks ;D

                              sama stoori, con bet, K check kuna tegi natukene rahutuks, kuid nähes sind tegemas betti arvas, et ega ka sina sellega hittinud midagi, ning edasi juba lootis, et tema call su raisele hirmutab su ära ja sa checkid river ning ta saab riveriga su välja bettida, nähes 9 lauda tulemas - insta call (su pattern näitas, et sul ei saa olla KK ja 33 peale ei osanud ta sind panna ning pidupäev majaga sulle)

                              Comment

                              • stennn
                                PokkeriÕpetus.eu Coach
                                • Oct 2008
                                • 189

                                #45
                                Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

                                k9suited? preflop mõtles et limper on nõrk ja foldib ja kui ei foldigi mängib limperi postflop üle( vaevalt see limper väga hästi mängib). Flopis tegi tavalise conbeti, turnis sai 2 paari otsustas lasta sul bluffida, sest ta on kas väga ees või väga taga. Riveril eeldas et sul pole siiski midagi ja mõtles, et laseb sul veel bluffida.

                                Comment

                                Working...