kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #46
    Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

    stars ja tilt nl200-400 peamiselt, sekka ka nl100 ja nl600(harva)

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #47
      Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

      vittttttttttttttt
      nahui tilt.as.d.ads.

      400$ miiiinust........................................

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #48
        Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

        Algselt postitas variatsioon
        vittttttttttttttt
        nahui tilt.as.d.ads.

        400$ miiiinust........................................
        kokku või täna?

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #49
          Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

          Algselt postitas Ajuvaba
          Ei saand su seletuse lõpust aru, kus IMH,IMG jne, äkki nii saab? proovime


          suht lollikindel meetod.
          peale seda kui oled pildi arvutisse salvestanud, võta googles images hosting, seal lae pilt üles, seejärel vajuta pildi peale et suuremaks saada ja võta copy image location ning pane ta foorumisse insert image lahtrisse.

          btw sick graph :P

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #50
            Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

            pole just väga lihtne järgi teha

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #51
              Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

              Algselt postitas ESTPatrick
              kokku või täna?
              viimane sess..

              täna/homme kindlasti ei mängi.
              puhkan veits.

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #52
                Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                Algselt postitas Kaitz20
                suht lollikindel meetod.
                peale seda kui oled pildi arvutisse salvestanud, võta googles images hosting, seal lae pilt üles, seejärel vajuta pildi peale et suuremaks saada ja võta copy image location ning pane ta foorumisse insert image lahtrisse.

                btw sick graph :P
                Thnx,

                Hetkel siis 20 BI olemas, viimased kaks päeva ikka total +-0.
                Täna turnamees, 215 NL ja 530 NL WCOOP.
                Kui keegi väga väga tahab, kes loeb seda teemavälist teemat, siis müün esimesele tahtjale nii palju osakuid kui tahab ja kõik. :) Ütlen kohe ära, et mängin esikoha peale. Kui sa EST mängid, siis võib vahetada.


                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #53
                  Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                  Algselt postitas Ajuvaba
                  Thnx,

                  Hetkel siis 20 BI olemas, viimased kaks päeva ikka total +-0.
                  Täna turnamees, 215 NL ja 530 NL WCOOP.
                  Kui keegi väga väga tahab, kes loeb seda teemavälist teemat, siis müün esimesele tahtjale nii palju osakuid kui tahab ja kõik. :) Ütlen kohe ära, et mängin esikoha peale. Kui sa EST mängid, siis võib vahetada.
                  mai viitsi mängida. mul praegu seis vist -6BI 10k käega. endiselt 12BI alla EV, täna juba korraks jooksin üle EV, aga kaua see ei kestnud. varsti tõmban liidriks igatahes

                  Comment

                  • Kaitz20
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 289

                    #54
                    Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                    Algselt postitas Ajuvaba
                    Thnx,

                    Hetkel siis 20 BI olemas, viimased kaks päeva ikka total +-0.
                    Täna turnamees, 215 NL ja 530 NL WCOOP.
                    Kui keegi väga väga tahab, kes loeb seda teemavälist teemat, siis müün esimesele tahtjale nii palju osakuid kui tahab ja kõik. :) Ütlen kohe ära, et mängin esikoha peale. Kui sa EST mängid, siis võib vahetada.


                    ma mängin ka 215$, kui olen peale paari tundi elus, sisi võime vahetada näit 10%

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #55
                      Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                      no vaatab siis jah

                      Comment

                      • Kaitz20
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 289

                        #56
                        Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                        Algselt postitas Ajuvaba
                        no vaatab siis jah
                        saatsin sulle PM-i

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #57
                          Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                          mul hakkas uvs käte importimisel streikima, seega pole täpset ülevaadet seisust enam

                          samas pole hullu 1-2 BI peaks miinust umbes olema

                          EDIT: jee sain kuidagi tööle. -144bb praegu, seega igahetk plussis ehk saab kuu siis tõusuteele lõpuks, täna juba hakkasin ka ise suckoute tegema

                          Comment

                          • Ajuvaba
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 634

                            #58
                            Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                            Nii hetkel siis 2350 Big Blindi ehk 23,5 BI.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #59
                              Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                              osavalt panete, ma olen täielikus augus. hakka või uskuma et pokker on järsku raskeks läinud

                              Comment

                              • Ajuvaba
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 634

                                #60
                                Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                                täiendus , nüüd 20BI. Suutsin maha lasta vähekene.

                                Comment

                                Working...