kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

    vahele võiks panna 1$ või 1€

    idee siis vapsikust võetud, kuna kavatsen grinderiks hakata, siis oleks vaja ka kasumi eesmärki

    arvestus toimuks siis Big blindides, kuna ise kavatsen nii 200 kui 400 mängida
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

    lol..

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #3
      Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

      level ? ;D

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

        ei, raha mind ei huvita vahele panemisel, lihtsalt tahaks kellegagi võrrelda, et rohkem pingutaksin

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

          ma võin NL100s kaasa võistelda.
          aga 1:2 oddsidega.
          ehk siis mina panen 0.5$ ja sina 1$

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

            Algselt postitas variatsioon
            ma võin NL100s kaasa võistelda.
            aga 1:2 oddsidega.
            ehk siis mina panen 0.5$ ja sina 1$
            davai

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+



              ranka ehk on vahendaja

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                võib vist alata kui keegi tahab võib jooksvalt ühineda

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  võib vist alata kui keegi tahab võib jooksvalt ühineda
                  ma ootan kui ka pokerstarsis päev muutub. :)

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                    tegin esimese sessi, ca 500 kätt ja 67 minutit ja -2BI, suht halva kaardijooksuga, kus mitmeid 200+ potte läks splitti kuigi olin turnis kickeriga tugevalt ees.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #11
                      Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                      Tahaks ka osaleda, aga no kool võtab enamus aja ära, mby next time.

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #12
                        Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                        okei

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                          see ongi selline amatööride võidusõit, kus auhindu ei ole aga võitlushimu on tugev sellegipoolest

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: kes saab enne täis 50Buy-in 200NL+

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            tegin esimese sessi, ca 500 kätt ja 67 minutit ja -2BI, suht halva kaardijooksuga, kus mitmeid 200+ potte läks splitti kuigi olin turnis kickeriga tugevalt ees.

                            sain plussi, praegu olen graafikus kuu lõpuks täis saama

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                              ma sain täna 5bi :)

                              Comment

                              Working...