kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #31
    Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

    kuidas BI arvestad, kui mängid näiteks nl100-nl600 samal ajal?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #32
      Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

      Graph in BB's.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #33
        Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

        Algselt postitas -andres-
        Graph in BB's.
        jep, seni ma ainult 1 limiiti lasknud seega easy, kuid kohe kui kaardijooks paraneb mängin kõike mis meelejärele parasjagu on

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #34
          Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

          Kuna kuu eesmärk 10k, mis on 50bi nl200sh, siis ühinen ka.
          Seni: 3,8k käsi, 15bb/100 ehk u +6BI.


          Las parim mängija võidku :P

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #35
            Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

            Algselt postitas Kaitz20
            Kuna kuu eesmärk 10k, mis on 50bi nl200sh, siis ühinen ka.
            Seni: 3,8k käsi, 15bb/100 ehk u +6BI.


            Las parim mängija võidku :P
            ära siis 1$ beti unusta..

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #36
              Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

              kas saab ka veel punti?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #37
                Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                Algselt postitas Ajuvaba
                kas saab ka veel punti?

                muidugi, meil sõbralik võistlus

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #38
                  Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                  mai tea kuidas selle 1$ betiga lood on, teeks nii et nagu selles 100h topicus, kes ei saa 50BI see maksab teistele ja kes saavad need saavad raha tagasi + nõrkade raha

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #39
                    Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                    sain ka täna septembri parima sessiooniga maha ja mõned BI-d on veel miinust jäänud, kuid 8BI alla EV on sellele tugevalt kaasa aidanud. vähemalt tänu heale sessioonile ja väga heale mängule paranes ka mänguisu

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #40
                      Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                      kuidas ma saan HEM-ist graafikut siia postitada? :)

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #41
                        Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                        Algselt postitas Ajuvaba
                        kuidas ma saan HEM-ist graafikut siia postitada? :)
                        HEM'is graphile right click, save image as (pane .jpg), siis mine www.upload.ee, lae pilt ülesse ja postita siia niiviisi, et paned pildi aadressi [img] [/ img] tagide vahele, tühik võta teise tagi sees ära :).

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #42
                          Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                          Ei saand su seletuse lõpust aru, kus IMH,IMG jne, äkki nii saab? proovime


                          Comment

                          • Ajuvaba
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 634

                            #43
                            Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                            sai jah, aga keeruline, peate peale klikkama ja siis veel omakorda dowloadima, mis käib küll kiirelt, aga siiski.

                            Teeme edasipidi nii, et ma annan aru aeg-ajalt palju on ja kui täis peaks saama, siis postitan vajalikud graafikud, neid tuleb ilmselt neli. Sest mängin kahes arvutis ja omakorda mõlemas arvutis starsis ja fulltildis.

                            Hetkeseis on 1806 Big Blinds

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #44
                              Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                              ma panen graafiku kohe kui kuu nulli saan, mis juhtub loodetavasti hiljemalt homme

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #45
                                Re: kes saab enne täis 50Buy-in 100NL+

                                Algselt postitas Ajuvaba
                                sai jah, aga keeruline, peate peale klikkama ja siis veel omakorda dowloadima, mis käib küll kiirelt, aga siiski.

                                Teeme edasipidi nii, et ma annan aru aeg-ajalt palju on ja kui täis peaks saama, siis postitan vajalikud graafikud, neid tuleb ilmselt neli. Sest mängin kahes arvutis ja omakorda mõlemas arvutis starsis ja fulltildis.

                                Hetkeseis on 1806 Big Blinds
                                kus/mida mängid?

                                Comment

                                Working...