Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.
tegin ka challange mõttes yhe 5k sessioni .. on nähe, et doomswitch on jätkuv ... mõtlesin veel mängida, aga jooks on nii sitt, et südame ajab pahaks . . lõpetan tänaseks .. vähemalt ei jäänud miinusesse .. midagi positiivset ... loodame, et see sick 2 audiste meri lõppeb ning saab klotsi ka teenima hakata ...

tegin ka challange mõttes yhe 5k sessioni .. on nähe, et doomswitch on jätkuv ... mõtlesin veel mängida, aga jooks on nii sitt, et südame ajab pahaks . . lõpetan tänaseks .. vähemalt ei jäänud miinusesse .. midagi positiivset ... loodame, et see sick 2 audiste meri lõppeb ning saab klotsi ka teenima hakata ...


, A
, K
, Q
Comment