-andres-'e ja Buildup'i grinding week.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #121
    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

    tegin ka challange mõttes yhe 5k sessioni .. on nähe, et doomswitch on jätkuv ... mõtlesin veel mängida, aga jooks on nii sitt, et südame ajab pahaks . . lõpetan tänaseks .. vähemalt ei jäänud miinusesse .. midagi positiivset ... loodame, et see sick 2 audiste meri lõppeb ning saab klotsi ka teenima hakata ...



    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #122
      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

      Lõpuks üks korralik päev. Alguses sain küll räigelt biite, kuid pärast siiski maksti. :)


      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #123
        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

        Ilus! Ise tuli selline uni peale, et tõmbasin peale 24'ja magama ära ja pean nüüd hommikul 5k sessi tegema kohe ning siis teise õhtuks jätma. Loodame, et jõuab ikka tehtud :).

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #124
          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

          2k kätt ja +50$ tuli. Aga mõnes kohas lasin liiga vabalt. Järjest olid kaks kätt, ühes läksin AKs'ga kahe donki vastu allinn preflop kui olin juba 4bettinud ehk väga hullu polnud. AA vastas samas ofc.

          Aga üks käsi oli hea, mida tegin valesti?

          Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          Hero (Button) ($30.65)
          SB ($26.70)
          BB ($10.45)
          UTG ($6.85)

          Preflop: Hero is Button with 6, A
          UTG calls $0.25, Hero bets $1.10, SB calls $1, BB calls $0.85, UTG calls $0.85

          Flop: ($4.40) K, K, Q (4 players)
          SB checks, BB checks, UTG checks, Hero checks

          Turn: ($4.40) 7 (4 players)
          SB bets $2.50, BB raises $9.35 (All-In), 1 fold, Hero raises $18.65, SB raises $23.10 (All-In), Hero folds

          River: ($51.05) 4 (2 players, 2 all-in)

          Total pot: $51.05
          Main pot: $32.45 between SB and BB, won by BB
          Side pot 1: $18.60 won by SB

          Results:
          SB had 10, K (three of a kind, Kings).
          BB had K, Q (full house, Kings over Queens).
          Outcome: SB won $25.15, BB won $30.85

          Hint: Mängin stackis, lauad üksteise peal ja olin eelmisel laual just bet vajutanud. Kas hiir saab veel õigemal ajal misclicki teha ja järgmisel laual minraise vajutada :D?

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #125
            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

            Ikka saab :)
            Eile muckisin nii kunnid pf ära ja callisin DoN-is pf shove ära 34o-ga (see oli kurb).

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #126
              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

              Algselt postitas Aristotep
              Ikka saab :)
              Eile muckisin nii kunnid pf ära ja callisin DoN-is pf shove ära 34o-ga (see oli kurb).
              Miks kurb? Ei tulnudki ära siis või? ;D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #127
                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                Tegin eile õhtust kuni hommiku kella ühekasani mängu, kokku tuli sessiga 9000 kätt ja seis jäi kokkuvõtes kuskil 100$ miinust. Masendus oli suur, sest midagi ei pidanud vastu ja vahepeal järjest tõmmati 9 väiksemat potti riverisse, ainuke tore asi oli see Stripi video, mis natukegi tuju tõstis ;D

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #128
                  Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Tegin eile õhtust kuni hommiku kella ühekasani mängu, kokku tuli sessiga 9000 kätt ja seis jäi kokkuvõtes kuskil 100$ miinust. Masendus oli suur, sest midagi ei pidanud vastu ja vahepeal järjest tõmmati 9 väiksemat potti riverisse, ainuke tore asi oli see Stripi video, mis natukegi tuju tõstis ;D
                  Welcome to the club!

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #129
                    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                    Nii, 5 tundi 15 minutit aega ja 6k kätt teha. Tuleb kiire värk, ühe pausi jõuab vist ikka teha, aga muidu saab grindida korralikult.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #130
                      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                      TEHTUD! Ei tea kui suur see tegu nüüd on, kuid täna grindisin kella 17'st pmst nonstop 23'ni. Lõpus väsisin ka korralikult ja paar stacki läks juba selle nahka.
                      Üldiselt aga kurta ei saa, ~5bb/100 winrate suutsin enamus aega 24 tabledes hoida, mis kõige hullem pole. Lootsin 6-8 vahele vähemalt teha, aga elame üle.





                      6341 VPP'd sain selle ajaga, mis Platinumina = 15852 ehk ~ 206$ boonusena.

                      Nüüd plaanis paar head filmi vaadata ja täna küll enam grindima ei kipu, homme ka vast vabalt, siis paar õhtut grindi ning järgmine nv sõpradega trip, peale sellist nädalat kulub ära.

                      Miskit väga hullu polnudki üldkokkuvõttes. Kokkuvõtvalt võin öelda, et selle nädalaga õppisin ka mängus kõvasti, peale mängimise jõudsin vaadata mitmed videod ja ka 2+2 veidi tuhnida, mida enne pole pmst teinudki. NL25 on plaanis nüüd ka seljataha jätta ja NL50 korraliku winratega allutada. Kindlasti ei hakka 24 tablema, sest ka nädala keskel mängisin NL50't 12-16 laual ja võrreldes 24 lauaga on ikka aega kõvasti ja otsused on ka palju paremad. Kahju, et Buildup'il see ettevõtmine untsu läks ja loodan, et vend saab end korralikult jooksma.

                      Teistele edu laudades :).

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #131
                        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                        Algselt postitas -andres-


                        6341 VPP'd sain selle ajaga, mis Platinumina = 15852 ehk ~ 206$ boonusena.
                        Kui sa vähegi suudad nova see aasta ära teha, siis soovitan soojalt FPP-sid mitte raisata, 100nl nitringis on $4k boonused ~40%rb

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #132
                          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                          Kena töö :)

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #133
                            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                            Algselt postitas lenC
                            Kui sa vähegi suudad nova see aasta ära teha, siis soovitan soojalt FPP-sid mitte raisata, 100nl nitringis on $4k boonused ~40%rb
                            Selle jaoks peaks nl100 jõudma, plaanis kindlasti on, aga kooli kõrvalt kindlasti seda volüümi lükata ei jõua ning esimsese 650$ boonuse võtan arvatavasti ära. Annab BR hetkel ka korraliku lisa. Elame näeme :).

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #134
                              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                              valmis pro juba. edu.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #135
                                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                                mismoodi 15k fpp on 206$???
                                ma ei suuda seda kuidgai v2lja arvutada .. kui 25k fpp b onus on 285$?

                                Comment

                                Working...