Re: Libahunt 27
ranka, sa hääletasid wow-i d1
timz, see tänane ranka vote on pohh imo, eile mina over kp on küll suht dumb - annad mängu EV-d ära selleks, et "äkki saab kiiremini otsa"
ranka, sa hääletasid wow-i d1
timz, see tänane ranka vote on pohh imo, eile mina over kp on küll suht dumb - annad mängu EV-d ära selleks, et "äkki saab kiiremini otsa"
Comment