Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #406
    Re: Libahunt 27

    ranka, sa hääletasid wow-i d1

    timz, see tänane ranka vote on pohh imo, eile mina over kp on küll suht dumb - annad mängu EV-d ära selleks, et "äkki saab kiiremini otsa"

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #407
      Re: Libahunt 27

      Aitäh Vapsik, et käima tõmbasid ja qq, et minu eest hostisid - teised käige *****

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #408
        Re: Libahunt 27

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        ranka, sa hääletasid wow-i d1

        timz, see tänane ranka vote on pohh imo, eile mina over kp on küll suht dumb - annad mängu EV-d ära selleks, et "äkki saab kiiremini otsa"
        aa. siis ei olnud ma ainus, kes mängu ei jälginud. ei viitsi eelnevate tänavate actioni peale mõelda. lasin karupojal kirjutada teksti valmis, kuna ise olin supperbusy see hetk ning lükkasin siia üles. seega pekske karupoega :D

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #409
          Re: Libahunt 27

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          aa. siis ei olnud ma ainus, kes mängu ei jälginud. ei viitsi eelnevate tänavate actioni peale mõelda. lasin karupojal kirjutada teksti valmis, kuna ise olin supperbusy see hetk ning lükkasin siia üles. seega pekske karupoega :D
          s.t ma teadsin et karupoja tehtud claim aga kui mu posti loed siis obv ju mis ma mõtlesin, niiet su eelmine post on suht wat

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #410
            Re: Libahunt 27

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Kui see on selleks, et irw copy-pasteda hiljem :D Siis miks seal "IamAllin küla??" irw kirjas on? Seerina selline listide jätmine :D väga mõistlik ei tundu irw.
            Ei. Sai saa aru. Tahtsin teha listi mängijatest kes elus et hiljem seda täiendada. Ei viitsinud notepadi pasteda.

            :P

            Aga see 20:00 lõppaeg minujaoks rikkus nii mõndagi. Unustasin pidevalt mängu ära ja noh gg küla omg.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #411
              Re: Libahunt 27

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              s.t ma teadsin et karupoja tehtud claim
              hui teadsid

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #412
                Re: Libahunt 27

                kes külatark, kes hundid olid?

                EI ole süvenenud viimastese 100se posti.

                Comment

                Working...