Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: Libahunt 27

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ranka, Overbet, Karupoeg.

    Minu 3 top suspecti. kui peaksin hundipaari kokku panema siis Ranka/Overbet või Overbet/Karupoeg.

    Loodetavasti KT-l 1 hunt teada :)

    Ranka pela tuleb väheke analüüsida. Enamus postid on lühikesed, lambikad ja ei lahenda mängu mitte üheski otsast.
    ei viitsi lahendada esimesel päeval. nüüd isegi võiks. minu jaoks on lenC üks kahtlusalustest, sest reeglina on ta mängu liider, aga nüüd rohkem pealtvaataja rollis ehk postitab niipalju kui vajalik, aga nii vähe kui võimalilk.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #302
      Re: Libahunt 27

      Kutid võtame täna Karupoeg või Overbet. Suht yolo kumb läheb aga imo üks neist on hunt. Peab olema. Käituvad mõlemad veidralt.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #303
        Re: Libahunt 27

        Pärast viskan pilgu peale Ovebeti eelmistele mängudele aga tundub nagu ta ei ole tema ise see mäng.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: Libahunt 27

          karupoeg on ka imo solid kandidaat. ka vaikne. aga kas seda saaks võtta tänasel päeval readina, kui üleüldse foorum ongi vaiksem?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #305
            Re: Libahunt 27

            visahing muidugi postcounti teeb isuga

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #306
              Re: Libahunt 27

              lol visa ja ranka, võtke ennast kokku.

              Ma ei oleks elusees q_q-d ära tapnud öösel. 0 varianti, et ta KT ning palju parem oleks asi olnud tema kaela ajada nt koos lenciga. that said minu money on tampaxi peal.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #307
                Re: Libahunt 27

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                visahing muidugi postcounti teeb isuga
                Nagu näed postitan vabalt ja yololt. Ei ole hundu, ei ole midagi karta.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #308
                  Re: Libahunt 27

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Nagu näed postitan vabalt ja yololt. Ei ole hundu, ei ole midagi karta.
                  ma ei kahtlegi väga selles, et sa küla oled. Küll aga selles, et sa võtad esimese ettejuhtuva tonereadi ja hakkad selle pealt 3 päeva ketrama.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #309
                    Re: Libahunt 27

                    Päris toneread küll pole. Ei noo lappasin teemat ja lugesin erinevaid kahekõnesid mängijate vahel. Praegu ütlen, et Overbet on hundu.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #310
                      Re: Libahunt 27

                      Karupoja poolt oleks suht lolbad küll QQ süüa nagu ma juba eelmsies postis mainisin siis makes no sense ja temale saaks vabalt tule lükata täna. Aga kuna dead siis ei saa (muidugi see võib olla ka hoolikalt läbi mõeldud plaan mida ei saa kunagi välistada aga päris lolliks pole mõtet ennast leveldada).

                      Kui ma aus olen siis hetkel tundub, et kõik on külad, ranka ja overbet kõige vähem kuidagi, lenc ka so so aga kuna ta mind külaks "readis" siis ma jätaks tema kõrvale.

                      Külad timz
                      90% külad visa imallin
                      Pige küla Lenc day 1 mini listi põhjal.

                      coinflip: ranka-karupoeg-overbet

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #311
                        Re: Libahunt 27

                        Kas kõik on nõus, et paneks täna EOD kella 23:00?

                        Ma ei saa vahemikus kell 17:00 - 21:45 arvutis olla. Või siis pange pinky, et mind ei hääleta.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #312
                          Re: Libahunt 27

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Väga huvitav start post imaallinnilt
                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Kuidagi kaalutletult läbi mõeldud iga sõna :D
                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Karupoja poolt oleks suht lolbad küll QQ süüa nagu ma juba eelmsies postis mainisin siis makes no sense ja temale saaks vabalt tule lükata täna. Aga kuna dead siis ei saa (muidugi see võib olla ka hoolikalt läbi mõeldud plaan mida ei saa kunagi välistada aga päris lolliks pole mõtet ennast leveldada).

                          Kui ma aus olen siis hetkel tundub, et kõik on külad, ranka ja overbet kõige vähem kuidagi, lenc ka so so aga kuna ta mind külaks "readis" siis ma jätaks tema kõrvale.

                          Külad timz
                          90% külad visa imallin
                          Pige küla Lenc day 1 mini listi põhjal.

                          coinflip: ranka-karupoeg-overbet
                          wat, vend teeb 2 posti, sa oled kinda suspicious ja siis vend 90% küla su arust? slip?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #313
                            Re: Libahunt 27

                            Ei ole mingit slipi siin. Tugev kõhutunne pm.

                            Vaata tagasi ma põhjendasin ära ka selle miks ma ta nii külaks panen.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #314
                              Re: Libahunt 27

                              Ehk siis sa jätsid ühe posti vahele overbet

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #315
                                Re: Libahunt 27

                                Sup nüüd?

                                Tapsite qq ära ja ongi mäng dead w? wp hundid :/

                                Comment

                                Working...