Libahunt 27

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #286
    Re: Libahunt 27

    wowat pole et oma roll avaldada

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #287
      Re: Libahunt 27

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      wowat pole et oma roll avaldada
      Ta skypes ei öelnud sulle, et koos hundid olete?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #288
        Re: Libahunt 27

        äkki vapsik on kohal

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #289
          Re: Libahunt 27

          5 WowAwiAA (lenC, timz0333, karupoeg, overbet, ranka)
          2 overbet (WowAwiAA, q_q)
          1 karupoeg (VisaHing)

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #290
            Re: Libahunt 27

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            äkki vapsik on kohal
            +1

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #291
              Re: Libahunt 27

              ON ÖÖ

              Loodetavasti lenci count õige. Ei viitsi üle arvutada.

              Wowa oli tavaline külaelanik.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #292
                Re: Libahunt 27

                Päev algab loodetavasti kella 8.00 paiku. Ärge enne postitama hakake kui luba antud.

                Külatark ning hundid võivad oma actioni igaks juhuks nii mulle kui wowale saata.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #293
                  Re: Libahunt 27

                  loodan, et vapsik võidab, sest kui ei, hakkab ta jälle õgima raisk!

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #294
                    Re: Libahunt 27

                    Hundid tapsid q_q, kes oli tavaline külalenaik.

                    On päev!

                    edaspidi saatke stuff mulle siis

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #295
                      Re: Libahunt 27

                      Ainuke hea uudis on see, et Külatark on veel elus, kellel 2 peaki. 2 on dead.

                      Hmmm.. Krdi läks täiesti meelest eile, et päev kell 20:00 lõpeb. Jõudsin minutid peale ja imo WoWi poleks oodanud minemas.

                      Seedin väheke.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #296
                        Re: Libahunt 27

                        WowAwiAA - küla (dead )
                        VisaHing - küla
                        q_q - küla ( dead )
                        ranka -
                        timz0333 -
                        overbet -
                        IamAllin - küla??
                        karupoeg -
                        lenC -

                        Tegin listi, mida kasutada pärast. Ei viitsi kuhugi copy pasteda.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #297
                          Re: Libahunt 27

                          Kui usute, et ma küla siis on näha, et 2 hunti on WoWi peal. IamAllinn ei hääletanud eile?

                          5 WowAwiAA (lenC, timz0333, karupoeg, overbet, ranka)
                          2 overbet (WowAwiAA, q_q)
                          1 karupoeg (VisaHing)

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #298
                            Re: Libahunt 27

                            Ranka, Overbet, Karupoeg.

                            Minu 3 top suspecti. kui peaksin hundipaari kokku panema siis Ranka/Overbet või Overbet/Karupoeg.

                            Loodetavasti KT-l 1 hunt teada :)

                            Ranka pela tuleb väheke analüüsida. Enamus postid on lühikesed, lambikad ja ei lahenda mängu mitte üheski otsast.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #299
                              Re: Libahunt 27

                              Ovebet

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #300
                                Re: Libahunt 27

                                Minu hing on visaga, ja jääb loota, et ta ei wolfi siin külana. Listid anlüüsid ka fine temalt.

                                Häält siiski veel ei anna.

                                qq ära söömine on veits imelik imo, ta ei põhjustanud mingit ohtu ja oleks võinud olla täna top kandidaatide seas.

                                Comment

                                Working...