Bosside libahunt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #46
    Re: Bosside libahunt

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Ei.
    Valetad?

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #47
      Re: Bosside libahunt

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      miks lenci enam saata ei saa?
      iga kord uus nägu

      timz või karu ehk?

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #48
        Re: Bosside libahunt

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        iga kord uus nägu

        timz või karu ehk?
        Siis jääb karu.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #49
          Re: Bosside libahunt

          Oota aga meil BWG ka veel ju, tean mis algul ütlesin aga noh
          "las minna nagu ütles Toots.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #50
            Re: Bosside libahunt

            timz, kuku ok, karu suhtes ma skeptiline, ta rohkem selline sahker-mahker vend. tõenäoliselt on ta moraalitu ja võimeline ebaausat mängu mängima.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #51
              Re: Bosside libahunt

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              timz, kuku ok, karu suhtes ma skeptiline, ta rohkem selline sahker-mahker vend. tõenäoliselt on ta moraalitu ja võimeline ebaausat mängu mängima.
              ma ei tea 2+2-s mängijate kontode paroole kahjuks.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #52
                Re: Bosside libahunt

                aga eniveis ma olen 8-16 kontorirott irl, seega ei saa öist ülevalolekut lubada.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #53
                  Re: Bosside libahunt

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ma ei tea 2+2-s mängijate kontode paroole kahjuks.
                  küsimus ei ole paroolides vaid sinus.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #54
                    Re: Bosside libahunt

                    Kes seal 2p2-st mängivad?

                    Eelmine kord oli eraldi teema kus nad valisid oma mängijaid seekord ma ei leidnud midagi.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #55
                      Re: Bosside libahunt

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Kes seal 2p2-st mängivad?

                      Eelmine kord oli eraldi teema kus nad valisid oma mängijaid seekord ma ei leidnud midagi.
                      VMF on, teisi hetkel ei mäleta. Enamus teistest foorumitest.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #56
                        Re: Bosside libahunt

                        tappo and herbie on ka

                        kas oled nõus minema?

                        meie järgi oodatakse

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #57
                          Re: Bosside libahunt

                          Võin kastanid tulest välja tuua,

                          kui pussy'd ei julge.

                          Genie.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #58
                            Re: Bosside libahunt

                            q_q läheb, saab reality checki kätte, et reaalses mängus riidid "omg peale teema avanemist hundid ei posti", "näe postib gife, lock küla" jms ei tööta ja et ta tegelikult kesine mängija.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #59
                              Re: Bosside libahunt

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              q_q läheb, saab reality checki kätte, et reaalses mängus riidid "omg peale teema avanemist hundid ei posti", "näe postib gife, lock küla" jms ei tööta ja et ta tegelikult kesine mängija.
                              Wut.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #60
                                Re: Bosside libahunt

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                tappo and herbie on ka

                                kas oled nõus minema?

                                meie järgi oodatakse
                                Vahepeal olin nõus juba sest tuli isu mingit suurt mängu mängida aga large vanilla parem vast. .D

                                Võib bwg minna siis kui tahab.

                                Comment

                                Working...