Bosside libahunt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Bosside libahunt

    2+2s mingi meistrite mäng jälle, kus iga foorumi parim pojad kohal.

    Kelle meilt saadame?

    Tegemist mingi pool avatud rolesetiga ehk siis pole vanilla ja võimalikud rollid on esimeses postis olemas, aga seda täpselt ei tea millised neist mängus on. Nime peame 20ndaks teada andma.

    Mäng algab 24. märtsil. Mängupäev kaks reaalpäeva. Öö peaks olema kuskil 3.00 öösel. Palju rahvast ehk siis võtab rohkem aega kui meie mängud ja rohkem poste. Inglise keeles ldo.

    Kelle saadame? Kes tahab ise mängida?

    wowa peaks vist väheke asjaga tuttav olema. qq-ga sama. samas võiks ka visahinge talenti rahvusvahelisel areenil tutvustada või ehk tahab karupoeg oma pattude heastuseks minna?

    Kommentaarid oodatud. Lenci ei saa uuesti saata.
    Last edited by vapsik; 14.03.14, 23:35.
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #2
    Re: Bosside libahunt

    mul mängijana ei ole väga suuri patte, mis vajaksid lunastamist (kui once in a blue moon kaasmängijate kontode alt sisselogimine välja arvata). Sa võid uurida, äkki vajavad hosti !? (pokerface)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Bosside libahunt

      Seekord võix q_q minna klassi näitama. Ingliššškeel ilusti suus ja mäng ka käpas. go 4 it.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: Bosside libahunt

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #5
          Re: Bosside libahunt

          Kui mind või karupoega ei saadeta siis imo 100% wowa. Ownib kõik need tolad ära seal POG's, juba pikemat aega ownib neid kõiki.

          Peace.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Bosside libahunt

            qq- ütle oma posti sisu või nimetame sind ümber "Spoileriks"

            Las visa läheb noh.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: Bosside libahunt

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Kui mind või karupoega ei saadeta siis imo 100% wowa. Ownib kõik need tolad ära seal POG's, juba pikemat aega ownib neid kõiki.

              Peace.
              Teid küll ei saadaks iialgi. Pärast mingi rahvusvaheline kriis tõmmatakse kõigile eestlastele two+two bann ja kui sellest ei piisa keeratakse stars ka kinni.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Bosside libahunt

                Mina saadaks Visa, aga eeldusel, et teeb sama nime 2p2-sse. VisaHing või KabassiKaspar :)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: Bosside libahunt

                  2 häält juba, võib vist teema lukku panna ja visale piletid ära bookida

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Bosside libahunt

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Mina saadaks Visa, aga eeldusel, et teeb sama nime 2p2-sse. VisaHing või KabassiKaspar :)
                    Või vana hea BDS

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #11
                      Re: Bosside libahunt

                      Ma saadaks Vandalari

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #12
                        Re: Bosside libahunt

                        Ei usu, et keegi bänni saaks.

                        fedexin kruze'ile untsu popsu ja kõik bännid maha liftitud.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #13
                          Re: Bosside libahunt

                          eee ääärge mind hääletage v välja pakkuge :D Tean, et mõned leveldavad ka aga mu änglišš on väga halval tasemel. q_q teab lähemalt rääkida kui fail ma olen.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Bosside libahunt

                            ma juba rääkisin et meilt tuleb staarmängija visa :(

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: Bosside libahunt

                              paned google translatega kui hakkama ei saa

                              pohh

                              Comment

                              Working...