1) Mängu algus. Tean et sulle meeldib hundina mängu alustada nii, et postitad ainult .gif-e.
2) Su toon . Selles on midagi teistsugust. No raske seletada, mis sellega valesti on.
Sessuhtes, et kohvipaksupealt võetud riidid. Ei ole midagi head. ://
Visa, kui sa küla siis HAVE FAITH IN KHALEESI. Mõtle, kuidas sa literally iga mäng tuled "lolol qq lock wolf", eelmine kord sain angleshootida karupoja faili pärast, see mäng trikke pole rohkem.
Comment