sry village, eks minu pärast suuresti te kaotate selle. q_q GOAT wolf obv, müts maha.
Miks sa arvad, et ma hunt?
Kui sa tõesti küla ja "ei viitsi" mängida siis sa peaksid aru saama, et repid täiega hunti, ehk peaksid teadma, et kui keegi arvab sa sellepärast hunt siis see ei tee teda hundiks.
Pigem peaks su mindset just olema: "wtf keegi ei arvagi, et ma hunt kui mängin täpselt oma hundi mängu" vms.
sry village, eks minu pärast suuresti te kaotate selle. q_q GOAT wolf obv, müts maha.
nu sellessuhtes isegi kui q_q meid praegu leveldab siis well played temapoolt, kuna seda temalt oodataksegi. Kui sa oled küla, siis sinult oodatakse samuti enda clearimist ja tõestamist et oled küla, mitte hundu. Praegu lihtsalt q-q omas ära/tegi paremat tööd. Nagu pokkeriski outcome polegi oluline :D.
nu sellessuhtes isegi kui q_q meid praegu leveldab siis well played temapoolt, kuna seda temalt oodataksegi. Kui sa oled küla, siis sinult oodatakse samuti enda clearimist ja tõestamist et oled küla, mitte hundu. Praegu lihtsalt q-q omas ära/tegi paremat tööd. Nagu pokkeriski outcome polegi oluline :D.
nu sellessuhtes isegi kui q_q meid praegu leveldab siis well played temapoolt, kuna seda temalt oodataksegi. Kui sa oled küla, siis sinult oodatakse samuti enda clearimist ja tõestamist et oled küla, mitte hundu. Praegu lihtsalt q-q omas ära/tegi paremat tööd. Nagu pokkeriski outcome polegi oluline :D.
pts küll igakord main vabandus kõigil qq wp ja next game, ma väsind juba
Kui täna eksime, siis ilmselt on gg külaga ka. Homme on kõik elusolevad mängijad kahtlased ja kahel elusoleval hundil on suht lebo. Tuleb lihtsalt 1 küla ära rääkida, et ntx Visa on hunt ja ongi gg :((((
Comment