Krdi overbet miks sa mängu ei lahenda? Tavaliselt külana day2 sul korralikud readid juba olemas. Praegu oled sa lampi commentary-mode vms iganes te seda kutsute. Niikaua oled vait kuni sinust juttu tehakse kuskil.
sest ma ei viitsi ja see on tegelik põhjus ka.
Ei tahtnud üldse mängida, aga teil oli mingi kaks päeva ühte veel vaja, wowa skypes ka küsis, siis mõtlesin, et aitan hädast välja teid. Ja pole frozen wolf vabandus ka, sest basically kõik eelmised mängud ma either teinud regamisthreadi või ühena esimestest kirja pannud.
in b4 kuku ütleb, et frozen wolf
ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui
Ma ei oska hästi seletada, ma lihtsalt tean ta küla mängu ja see pole see.
Vaadake tänaseid poste tal. Literally 0 readi.
Vaadake 2 karupoja hostitud mängu ma readisin ta paari postiga KOHE hundiks. Visa oli KT-na peekind overbeti ja veel arvas ma hunt sellepärast, et ma "liiga kiiresti ja tühja koha pealt" overbeti hundiks readisin.
Ei tahtnud üldse mängida, aga teil oli mingi kaks päeva ühte veel vaja, wowa skypes ka küsis, siis mõtlesin, et aitan hädast välja teid. Ja pole frozen wolf vabandus ka, sest basically kõik eelmised mängud ma either teinud regamisthreadi või ühena esimestest kirja pannud.
in b4 kuku ütleb, et frozen wolf
ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui
That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.
Comment