Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #286
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Visa hääleta overbet plz.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #287
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      FUCKING LYNCH OVERBET

      MA OLEN TA 2 MäNGU PAARI POSTIGA HUNDIKS READINUD

      MA TEAN FOR A FACT ET TA HUNT

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #288
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Visa hääleta overbet plz.
        Tegelt overbeti ja q_q flip oleks päris nuts :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #289
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          overbet

          sain leveldatud q_q käest. fml.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #290
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            TIMZ MA VANNUN GRETE NIMEL ET MA KüLA

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #291
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Palju aega on?

              unvote

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #292
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                TIMZ MA VANNUN GRETE NIMEL ET MA KüLA
                lol see on päris hea.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #293
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  TIMZ MA VANNUN GRETE NIMEL ET MA KüLA
                  '' Ma vannanun grete nimel, et ma küla ''

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #294
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Krdi overbet miks sa mängu ei lahenda? Tavaliselt külana day2 sul korralikud readid juba olemas. Praegu oled sa lampi commentary-mode vms iganes te seda kutsute. Niikaua oled vait kuni sinust juttu tehakse kuskil.
                    sest ma ei viitsi ja see on tegelik põhjus ka.

                    Ei tahtnud üldse mängida, aga teil oli mingi kaks päeva ühte veel vaja, wowa skypes ka küsis, siis mõtlesin, et aitan hädast välja teid. Ja pole frozen wolf vabandus ka, sest basically kõik eelmised mängud ma either teinud regamisthreadi või ühena esimestest kirja pannud.

                    in b4 kuku ütleb, et frozen wolf

                    ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #295
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      Ma tean, et overbet on hunt.

                      Ma ei oska hästi seletada, ma lihtsalt tean ta küla mängu ja see pole see.

                      Vaadake tänaseid poste tal. Literally 0 readi.

                      Vaadake 2 karupoja hostitud mängu ma readisin ta paari postiga KOHE hundiks. Visa oli KT-na peekind overbeti ja veel arvas ma hunt sellepärast, et ma "liiga kiiresti ja tühja koha pealt" overbeti hundiks readisin.

                      See mäng ta hunt.

                      Lynchime overbeti homme 4-1 ja võidame.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #296
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        sest ma ei viitsi ja see on tegelik põhjus ka.

                        Ei tahtnud üldse mängida, aga teil oli mingi kaks päeva ühte veel vaja, wowa skypes ka küsis, siis mõtlesin, et aitan hädast välja teid. Ja pole frozen wolf vabandus ka, sest basically kõik eelmised mängud ma either teinud regamisthreadi või ühena esimestest kirja pannud.

                        in b4 kuku ütleb, et frozen wolf

                        ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui
                        OVERBET TEEB KOGUAEG SELLISE POSTI HUNDINA

                        KOHE TõESTAN

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #297
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          OVERBET TEEB KOGUAEG SELLISE POSTI HUNDINA

                          KOHE TõESTAN
                          ma tean mis poste sa tahad tsiteerida ja olen nõus juba ette.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #298
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            OVERBET HUNDINA:

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.
                            VõRRELGE NEID POSTE

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #299
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              yea, ei ole päris sama olukord, seal ma olin outed wolf

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #300
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng

                                ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui

                                Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng

                                ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui

                                Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng

                                ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui

                                Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng

                                ja btw, üritasin mängu lahendada ka enne, a kõigil oli suht pohhui


                                Need laused on kahest erinevast mängust, ühes ta oli hunt ja ühes pole veel flippinud.

                                Comment

                                Working...