Libahunt, registreerime

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #46
    Re: Libahunt, registreerime

    No siis 4h, EOD 21, SOD 01:00.
    Aga ajame siis 9 kokku ära.

    Mängijad:
    1. KristjanLaas
    2. rahvavaenlane
    3. Emma
    4. BlackWerewolfGenie
    5. Visahing
    6. q_q
    7. Luuk

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #47
      Re: Libahunt, registreerime

      q_q miks pmidele ei vasta :(?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #48
        Re: Libahunt, registreerime

        Pole saanud pm-e.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #49
          Re: Libahunt, registreerime

          2 veel
          Last edited by WowAwiAA; 03.03.14, 19:03.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #50
            Re: Libahunt, registreerime

            kui esmaspäevaks pole k'ima l'inud, siis ma out.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #51
              Re: Libahunt, registreerime

              Ma pole rolli saanudki veel

              Comment

              • Emma
                Grinder
                • Mar 2013
                • 529

                #52
                Re: Libahunt, registreerime

                Ma küla

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #53
                  Re: Libahunt, registreerime

                  Algselt postitas Emma Vaata postitust
                  Ma küla
                  eip.

                  undu oled

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #54
                    Re: Libahunt, registreerime

                    Sellepärast ei tohiks keegi lollusi enam teha. :( . Nagu näha siis 9er käimatõmbamisega on juba suured probleemid. Mitu nädalat ootamist ja vaatamist.

                    WoW: Kui mänguks läheb, siis oleks vaja sulle ka mode õigusi vms, et saaksid teemat suleda/avada ja näed ka kustutatud poste, kui neid on tehtud. Nii kui kell lööb peab ikka teema kinni olema, et ei oleks võimalust kellegil 'kogemata' teha öiseid poste. ( jez olen teinud ka ise omalajal neid )

                    tavai paar tükki veel ja randime ära.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #55
                      Re: Libahunt, registreerime

                      Ainult 1 veel

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #56
                        Re: Libahunt, registreerime

                        tegelt oleks vaja käima saada. Emma tuleks oma sõbrantsiga, se kõik cool. inimesi ikka vaja, proovisin täna läbi skype ka foorumi homo kaasata, aga ta tundub lukus olevat.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #57
                          Re: Libahunt, registreerime

                          Tahaks ka küla olla.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #58
                            Re: Libahunt, registreerime

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Tahaks ka küla olla.

                            otsi naine omale.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #59
                              Re: Libahunt, registreerime

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Tahaks ka küla olla.
                              Saab ikka

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #60
                                Re: Libahunt, registreerime

                                Täna on Naistepäev. Las Emma otsustab mis saama hakkab imo.

                                Et kes saab küla kes hunt olla ma mõtlen.

                                Comment

                                Working...