Visa kas sa üldse mõistad millega sa hetkel riskid?
Meil vaja ainult üks PM Vanadalarile visata, et sulle doomswitch starsis aktiveerida ja sa siin üritad outsaiderit mängida vä
:D . Doomswitch ammu juba täies hoos. Ei noo asi on põhimõttes. Ei usu tema hostimis oskustesse ja ei taha oma väärtusliku ajaga enam riskida. ( tegelt pole mu aeg väärtuslik aga point made )
:D . Doomswitch ammu juba täies hoos. Ei noo asi on põhimõttes. Ei usu tema hostimis oskustesse ja ei taha oma väärtusliku ajaga enam riskida. ( tegelt pole mu aeg väärtuslik aga point made )
Isegi kui Emma sõbrants ära räägitakse ikka ei taha?
Comment