Libahunt, registreerime

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #16
    Re: Libahunt, registreerime

    me siin vaatame seda asja veel.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #17
      Re: Libahunt, registreerime

      KristjanLaas
      rahvavaenlane
      Emma
      Emma sõbrants
      Genie
      VisaHing peale seda kui ta oma boonused läbi grainditud saab
      Khaleesi


      normaalne line-up ma suht kindel, et timz mängib ka peale seda, kui ta nendelt lag nit'idelt poolikud stackid kätte saanud on. :)

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #18
        Re: Libahunt, registreerime

        mina mängin siis kui Emma sõbrants oma pildi ka avaldab

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #19
          Re: Libahunt, registreerime

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Liitun kui liitub ka visahing.

          Ja emma sõbranna ka obv.

          Enne ei lisa mind.
          Ma ei kavatse osavõtta btw. Ootan, et keegi pädevam hostiks.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #20
            Re: Libahunt, registreerime

            Visa su eidelikku kiunu oli kuradi 100 posti saa nüüd üle ja ini ära.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #21
              Re: Libahunt, registreerime

              Visa kas sa üldse mõistad millega sa hetkel riskid?

              Meil vaja ainult üks PM Vanadalarile visata, et sulle doomswitch starsis aktiveerida ja sa siin üritad outsaiderit mängida vä

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #22
                Re: Libahunt, registreerime

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Visa kas sa üldse mõistad millega sa hetkel riskid?

                Meil vaja ainult üks PM Vanadalarile visata, et sulle doomswitch starsis aktiveerida ja sa siin üritad outsaiderit mängida vä
                :D . Doomswitch ammu juba täies hoos. Ei noo asi on põhimõttes. Ei usu tema hostimis oskustesse ja ei taha oma väärtusliku ajaga enam riskida. ( tegelt pole mu aeg väärtuslik aga point made )

                Comment

                • Emma
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 529

                  #23
                  Re: Libahunt, registreerime

                  Sõbrannaga on kahtlane, don't hate me :D

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #24
                    Re: Libahunt, registreerime

                    No püüame siis kuku sõbranna ümber veenda ikkagi.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #25
                      Re: Libahunt, registreerime

                      Visa ini ära, küll kõik ladusalt läheb.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #26
                        Re: Libahunt, registreerime

                        Algselt postitas Emma Vaata postitust
                        Sõbrannaga on kahtlane, don't hate me :D
                        Mida see tähendab?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #27
                          Re: Libahunt, registreerime

                          Tõenäoliselt ta sõbranna ei mängi meiega :(

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #28
                            Re: Libahunt, registreerime

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            :D . Doomswitch ammu juba täies hoos. Ei noo asi on põhimõttes. Ei usu tema hostimis oskustesse ja ei taha oma väärtusliku ajaga enam riskida. ( tegelt pole mu aeg väärtuslik aga point made )
                            Isegi kui Emma sõbrants ära räägitakse ikka ei taha?

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #29
                              Re: Libahunt, registreerime

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Isegi kui Emma sõbrants ära räägitakse ikka ei taha?
                              in b4 Timziina0999

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #30
                                Re: Libahunt, registreerime

                                lolmygod

                                Comment

                                Working...