Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #166
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Sorri kui loll küsimus, aga mis sa mõtlesid sellega?

    Aa ja selle kohta, miks eile ütlesin, et sa mind clearida ei julge - mõtlesin midagi sellist, et tookord jube kergelt hakati clearima mind ja see tundus mulle kahtlane. Ja tuli lõpuks välja, et õigusega.
    Kui zombie üle ühe posti teeb siis saab random küla modkilli, seda mõtlesingi, kui bwg peaks lynched saama siis läheb nii vihale, et teeb nimelt 2 posti ja tapab küla.

    Ok halb loogika aga saan aru su mõttest.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #167
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      Kas ranka, on siis nüüd hundina taktikat vahetanud? varem jutustas kuidas võitame välja passiivseimad jne, siis nüüd on lihtsalt vait.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #168
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        lol normal meil see mäng extra villad : D

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #169
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          visahing

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #170
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Kas ranka, on siis nüüd hundina taktikat vahetanud? varem jutustas kuidas võitame välja passiivseimad jne, siis nüüd on lihtsalt vait.
            Honestly see afk olek on role neutral, tuleb ta poste lugeda ja nende järgi otsustada.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #171
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              kuku btw isegi kui ma olen zombie siis tänased postid ei oleks midagi muutnud ega yolpa surnud polnud vaid lihtsalt subitud ; )

              Comment

              • blizkaa
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 389

                #172
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Obvious külad:

                Blizkaa küla nende postide pärast.





                Kui ta hunt oleks siis ta teaks, et timz on küla ja talle probably ei tuleks pähegi sellist fake readi teha.

                Cliffs: küla mindset teeb sellise readi timzi kohta.

                KristjanLaas on küla selle posti päras:



                Tüübile meeldib hullult hunt olla. See post on genuine, s.t on päriselt solvunud, et mina sain hundiks ja tema mitte (see pole wolf claim mu poolt ^^)

                Ei usu, et hundina sellist solvunut suudaks mängida.

                Pigem külad:

                karupoeg
                eyes
                wowa
                visahing
                camu

                Hundid:

                ranka

                See post on borderline slip:



                Ainuke põhjus külal sellist küsimust esitada on, kui arvab, et timz slippis s.t ma mingi wolf chatis ütlesin, et lähen kuuske ostma, lol.

                Ta probably ei arvanud, et keegi küsib miks ta seda küsib ja kui ma küsisin siis mängis selle nagu mingi homode naljana välja.

                Hundina on hea selliseid küsimusi küsida, sest jätad mulje nagu uuriksid hullult aga tegelt mingit pointi pole ja see on wolfy.

                eluvend
                timz
                emma
                q_q, miks siin eyes tahad ära clearida??

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #173
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  kuku btw isegi kui ma olen zombie siis tänased postid ei oleks midagi muutnud ega yolpa surnud polnud vaid lihtsalt subitud ; )
                  Wut.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #174
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                    q_q, miks siin eyes tahad ära clearida??
                    Ei cleari, pigem külad kategooria on üli thin.

                    Clearin obvious külad + bwg.

                    Eyes tegi mingi külase posti mis tundus siiras.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #175
                      Vote Count 4 to 174

                      Hääled seisuga post 4 kuni 174
                      Öö saabub 06:20:04 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      3 ranka camu (6), VisaHing (6), eluvend (10)
                      2 VisaHing BlackWerewolfGenie (15), q_q (47)
                      1 timz0333 WowAwiAA (14)
                      1 blizkaa Emma (8)
                      1 Emma blizkaa (13)
                      5 ei ole hääletanud timz0333 (25), KristjanLaas (8), ranka (3), eyestabber (2), karupoeg (4)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Lol eelmise mängu flow oli hoopis teine alguses muidugi. Kuidagi ez oli readida.
                        Millest sa noormees räägid? Mis «easy readida»? Kui ma õigesti mäletan, siis ma sinu pärast välja läksingi, ning olin küla. Ma peale seda mängu enam ei jälginud, ja ei oska öelda, mis su roll oli, aga kui sa räägid readimisest, siis sa hunt ei saanud olla.

                        Well played. Hoia oma suumulk koos ja tee oma mõttetuid liste. Lähengi loen oma listi läbi ja vaatan, kas mul oli toona õigus.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          liitun, ranka kahtlane ja ei taha leveldatud saada tema poolt.

                          Ranka
                          Eelmine kord said ka mu poolt leveldatud?

                          Igastahes minu strateegia on selline, et ma üritan tiksutada end kolmandasse-neljandasse päeva ja alles siis hakkan mõtlema, sest esimestel päevadel lähen ma nii või naa: kas lollide külaelanike poolt või söövad hundid ära, kui liste koostan.

                          Seega loobin ka lampi hääli ja panen sinu ​visahing

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #178
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Millest sa noormees räägid? Mis «easy readida»? Kui ma õigesti mäletan, siis ma sinu pärast välja läksingi, ning olin küla. Ma peale seda mängu enam ei jälginud, ja ei oska öelda, mis su roll oli, aga kui sa räägid readimisest, siis sa hunt ei saanud olla.

                            Well played. Hoia oma suumulk koos ja tee oma mõttetuid liste. Lähengi loen oma listi läbi ja vaatan, kas mul oli toona õigus.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #179
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              ranka

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #180
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Yep ranka hard claimis hunt just. ^^

                                Comment

                                Working...