Re: Werewolf 21 registreerimine
Meh, las jääb nii nagu on, Simmo ütles, et ei mängi ja Luuk oma not iniga, ei saa mina aru. Jääb 13er, siis 100%, et keegi pärast ei ütle, et tegelt ei tahtnud mängida, besides, hea, kui potentsiaalsed varud olemas.
Meh, las jääb nii nagu on, Simmo ütles, et ei mängi ja Luuk oma not iniga, ei saa mina aru. Jääb 13er, siis 100%, et keegi pärast ei ütle, et tegelt ei tahtnud mängida, besides, hea, kui potentsiaalsed varud olemas.
Comment