Werewolf 21 registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #46
    Re: Werewolf 21 registreerimine

    +1 + host siis 17ne
    Last edited by WowAwiAA; 22.12.13, 12:43.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #47
      Re: Werewolf 21 registreerimine

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      ma võin host olla
      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Kindlasti mitte.
      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      +1
      Karupoeg oskab host olla küll, ärge olge nii karmid.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #48
        Re: Werewolf 21 registreerimine

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Karupoeg oskab host olla küll, ärge olge nii karmid.
        Selles pole üldse asi. Ilma karupojata ei tule lihtsalt entertaining mängu.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #49
          Re: Werewolf 21 registreerimine

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          Selles pole üldse asi. Ilma karupojata ei tule lihtsalt entertaining mängu.
          Selles on just asi!

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #50
            Re: Werewolf 21 registreerimine

            Karupoja eelmine rand oli rigged, ei saa mängida kui ma hakkan jälle mõtlema "nah karupoeg ei paneks teda hundiks" jne.

            Või noh hundid oleks q_q, emma, ranka vms.

            Kt prolly blizkaa või camu jälle.

            Gg go re.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #51
              Re: Werewolf 21 registreerimine

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              +1 + host siis 17ne
              Gogogogo! Plsplspls

              A kui teeks 15se, ja siis kas lost wolfi või 2 wolfi teami, siis nii võiks? 4 hundiga siis.

              1. overbet
              2. karupoeg
              3. yolpa
              4. ranka
              5. wowa
              6. blizkaa
              7. camu
              8. eluvend
              9. timz
              10. emma
              11. q_q
              12. kristjanlaas
              13. luuk
              14. eyestabber
              15. BWG
              16. Visahing
              Last edited by WowAwiAA; 22.12.13, 15:58.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #52
                Re: Werewolf 21 registreerimine

                jep, paneme midagi kiirelt käima, muidu venib see liiga pikale

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #53
                  Vote Count 0 to 52

                  Hääled seisuga post 0 kuni 0
                  Öö saabub 0:00:36 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  1 camu camu (1)
                  12 ei ole hääletanud timz0333 (2), ranka (1), q_q (10), yolpa (3), WowAwiAA (9), VisaHing (4), KristjanLaas (1), eluvend (1), blizkaa (1), Emma (1), karupoeg (2), eyestabber (1)
                  :34 loeb :35 ei loe

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #54
                    Vote Count 1 to 52

                    Hääled seisuga post 1 kuni 52
                    Öö saabub 10:25:15 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    1 camu camu (1)
                    12 ei ole hääletanud timz0333 (2), ranka (1), q_q (10), yolpa (3), WowAwiAA (9), VisaHing (4), KristjanLaas (1), eluvend (1), blizkaa (1), Emma (1), karupoeg (2), eyestabber (1)

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #55
                      Re: Werewolf 21 registreerimine

                      Funkab küll vist, sry spämmi eest. Te oleks ok sellega, kui ma hostiks?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #56
                        Re: Werewolf 21 registreerimine

                        No ikka. Overbet sa nii solid vend, et no problem :)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #57
                          Re: Werewolf 21 registreerimine

                          Pange käima juba see laul

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #58
                            Re: Werewolf 21 registreerimine

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #59
                              Re: Werewolf 21 registreerimine

                              Alright, vaadake esimeses postis olev list ka üle, et kellegil pretensioone ei oleks, 13er tuleks siis+ LuuK varumängija. Paneks kunagi hiljem täna tööle ja teeks topeltpäeva ehk siis day 1 lõpeks 24.12 kell 22.00. Päevad algaksid kell 12.00 siis tavaliselt.

                              Mul ühe village powerrolli mõte ka, mille ma sisse panen, üks villager saab peale oma surma 1 posti teha. LenC ütles kunagi, et halb mõte, aga eks näis. Äkki pärastpoole antakse mulle mingid semimodi õigused ka, et saaks teemat lukku panna jne.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #60
                                Re: Werewolf 21 registreerimine

                                BWG pole midagi quitinud, ta ei saanud ju midagi konkreetset öeldud kui kuku kohe tal persest haukas. Luuk pane ka kirja, sest why not - ma tõesti ei usu, et luuk ilma plaanita mängida siia trollima tuleb.
                                15ne ja go

                                PS! Täitsa mees oled overbet.

                                Comment

                                Working...