Werewolf 21 registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #61
    Re: Werewolf 21 registreerimine

    Meh, las jääb nii nagu on, Simmo ütles, et ei mängi ja Luuk oma not iniga, ei saa mina aru. Jääb 13er, siis 100%, et keegi pärast ei ütle, et tegelt ei tahtnud mängida, besides, hea, kui potentsiaalsed varud olemas.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #62
      Re: Werewolf 21 registreerimine

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Meh, las jääb nii nagu on, Simmo ütles, et ei mängi ja Luuk oma not iniga, ei saa mina aru. Jääb 13er, siis 100%, et keegi pärast ei ütle, et tegelt ei tahtnud mängida, besides, hea, kui potentsiaalsed varud olemas.
      Last edited by WowAwiAA; 23.12.13, 11:54.

      Comment

      Working...