Werewolf 21 registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #16
    Re: Werewolf 21 registreerimine

    q_q ja Emma näipse koos ema sünnipäeval olevat :/

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #17
      Re: Werewolf 21 registreerimine

      Leiame ikka selle aja :)

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: Werewolf 21 registreerimine

        Ok in.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #19
          Re: Werewolf 21 registreerimine
          1. overbet
          2. karupoeg
          3. yolpa
          4. ranka
          5. wowa
          6. blizkaa
          7. camu
          8. eluvend
          9. timz
          10. emma
          11. q_q



          Host: visahing

          Mitmetel pole aru saada, kas leveldavad või mitte (luuk "not" in; bwg 100. jne) niiet ei hakanud lisama, et hiljem arusaamatusi vältida.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #20
            Re: Werewolf 21 registreerimine

            mida varem käima seda parem, samas tundub huvilisi olevat, äkki saame mingi parema arvu täis

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #21
              Re: Werewolf 21 registreerimine

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              1. overbet
              2. karupoeg
              3. yolpa
              4. ranka
              5. wowa
              6. blizkaa
              7. camu
              8. eluvend
              9. timz
              10. emma
              11. q_q



              Host: visahing

              Mitmetel pole aru saada, kas leveldavad või mitte (luuk "not" in; bwg 100. jne) niiet ei hakanud lisama, et hiljem arusaamatusi vältida.
              420. BWG
              Not In. Luuk

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #22
                Re: Werewolf 21 registreerimine

                qq on hunt niikuinii pole mõtet külal leveldada lasta ennast.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #23
                  Re: Werewolf 21 registreerimine

                  BWG on mad ja quitis kuuks ajaks ww, sest ma soul readisin kuti seeriks, kui tegi 0 posti.

                  Päris hale tüüp.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #24
                    Re: Werewolf 21 registreerimine

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    BWG on mad ja quitis kuuks ajaks ww, sest ma soul readisin kuti seeriks, kui tegi 0 posti.

                    Päris hale tüüp.
                    75% külast afkerid
                    25% noobid
                    luckboxid seer killi n2
                    Ikka kaotad mängu, LoLkuku

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #25
                      Re: Werewolf 21 registreerimine

                      ok teeme ära

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #26
                        Re: Werewolf 21 registreerimine

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        BWG on mad ja quitis kuuks ajaks ww, sest ma soul readisin kuti seeriks, kui tegi 0 posti.

                        Päris hale tüüp.
                        LOL KUKU fail


                        0 posti kuna mul polnud arvutile ligipääsu : ) alles 2 tundi peale päeva lõppu sain sinna. Ma copyisin oma notepad'i mis mul oli n1 skype ka ja ma usun, et sa nägid seda kus olid kõik ära clearitud va

                        Wulfy emma aga more leaning towards villa

                        ja kuku kelle kohta polnud mingit märget. Sa arvad, et sa oleksid üle elanud d2, kui ma postitanud oleks? :) eriti peekiga et wowa küla.

                        Ära arva, et ma quittisin kuidagi sinuga seoses. Tilt tuligi sellepärast, et arvuti läbi põles täpselt sama hommik ja peek sai lynched ja ise ühtegi posti teha ei jõudnud. Ilmselgelt on sul EGO liiga kõrgeks tõusnud, kui sa selliseid järeldusi tegid.

                        peace champ.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #27
                          Re: Werewolf 21 registreerimine

                          [ ] soulread - n2 kill kui keegi seer coverit ei tee ? : D Ja mu kaks esimest posti on suht läbi nähtavad ikka, et ma clearin timzi eriti see kus ta ütleb hea post bwg.

                          [x] soulread - BWG n1 kill

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #28
                            Re: Werewolf 21 registreerimine

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            BWG on mad ja quitis kuuks ajaks ww, sest ma soul readisin kuti seeriks, kui tegi 0 posti.

                            Päris hale tüüp.



                            : D

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #29
                              Re: Werewolf 21 registreerimine

                              lahe, et ma listis pole automaatselt kunagi. 1 time sisse mind pls.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #30
                                Re: Werewolf 21 registreerimine

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                1. overbet
                                2. karupoeg
                                3. yolpa
                                4. ranka
                                5. wowa
                                6. blizkaa
                                7. camu
                                8. eluvend
                                9. timz
                                10. emma
                                11. q_q



                                Host: visahing

                                Mitmetel pole aru saada, kas leveldavad või mitte (luuk "not" in; bwg 100. jne) niiet ei hakanud lisama, et hiljem arusaamatusi vältida.

                                Düüüüd. Ei saa hostida.

                                Comment

                                Working...