Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #436
    Vote Count 394 to 435

    Hääled seisuga post 394 kuni 435
    Öö saabub 3:41:52 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    3 yolpa KristjanLaas (6), Emma (4), q_q (20)
    2 ei ole hääletanud yolpa (0), timz0333 (7)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #437
      Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Yolpa võib võtta küll, kui on küla, siis anyway 50% läheb ja külal on 1/2 gg kui valesti võtame.
      Vihjasin siin pehmelt, et olin teadlik.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #438
        Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

        Anyway mina emmat ja timzi ei hääleta

        Kui mingi ime läbi kumbki neist hunt siis well played ja olen nõus neile kaotama.

        Timz vb peeked üldsegi.

        Emma nii obvious küla, kasvõi see täna kuidas "lampi" mind hääletas -- hundina ei hakkaks nii tegema, tõmbab omale tähelepanu/tekitab "vaenlasi".

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #439
          Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Vihjasin siin pehmelt, et olin teadlik.
          Mhmh, tahtsin näha kas slipid. ^_^

          Kui sa hunt ja salaja lugenud võid kirjutada, et pole teemat lugenud.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #440
            Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #441
              Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Anyway mina emmat ja timzi ei hääleta

              Kui mingi ime läbi kumbki neist hunt siis well played ja olen nõus neile kaotama.

              Timz vb peeked üldsegi.

              Emma nii obvious küla, kasvõi see täna kuidas "lampi" mind hääletas -- hundina ei hakkaks nii tegema, tõmbab omale tähelepanu/tekitab "vaenlasi".
              Mul selline teooria, et klaas hunt sest kui yolpa hunt siis tema asemele tuleks juba asendusmängijat otsida. Klaas aga vb suhtles visaga, et plz dont modkill me ma day 3 olen kohal.
              Klaas eile ei jõudnud teemasse ja läkski nightkill läbi randomi. Nüüd ilmub välja ja ütleb savi keda hääletame?

              Hundi obv plaan on muidugi see, et me tapaks täna qq. kuna miks ta ikka veel sees on?

              Teine võimalus on, et qq mässib mind ja emmat ära ja ongi gg

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #442
                Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                A tegelt on küla win sest wow oli ikkagi hunt.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #443
                  Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  yolpa, see pole savi vaid math teeb otsuse kui tal 0 posti. pluss visahing imo vihjas, et inactive peaks olema. oskan clearida qq ja emma enda jaoks. Nightkillid, luuki viis lynched saada activite poolt, yolpa posti stiil ja visa reluctengy modkillida sobib imo kõik temaga kokku ka.
                  Ok oled küla siis?

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #444
                    Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    yolpa, see pole savi vaid math teeb otsuse kui tal 0 posti. pluss visahing imo vihjas, et inactive peaks olema. oskan clearida qq enda jaoks. Nightkillid, luuki viis lynched saada activite poolt, yolpa posti stiil ja visa reluctengy modkillida sobib imo kõik temaga kokku ka.
                    Õpeta mulle ka punasega kirjutatut.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #445
                      Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Teine võimalus on, et qq mässib mind ja emmat ära ja ongi gg

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #446
                        Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                        Igal juhul peaks otsima asendusmängijat.

                        Siin foorumis selline mindset, et külaelanik polegi mingi meeskonna liige.

                        Miks hundi rolli tõsisemalt võetakse?

                        Suva mis roll, sul on meeskond ja oma meeskonna ees vastutus.

                        See on lihtsalt rant sellel teemal.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #447
                          Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                          Seda 9erit pandi niigi nädal aega kokku, vaevalt visal asendusmängijat leida on kuskilt.

                          Klaas võib hunt olla aga vahet pole tänane lynch (minu vaatenurgast).

                          Ma ütlesin emma ja timz ma ei hääleta, kui te ka ennast ära ei levelda siis igal juhul gg.

                          Ja kui teist kumbki hunt siis kah gg, olen nõus kaotama teile.

                          Aga klaasile kaotada ei tahaks, for obviouuuuus reasons.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #448
                            Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Igal juhul peaks otsima asendusmängijat.

                            Siin foorumis selline mindset, et külaelanik polegi mingi meeskonna liige.

                            Miks hundi rolli tõsisemalt võetakse?

                            Suva mis roll, sul on meeskond ja oma meeskonna ees vastutus.

                            See on lihtsalt rant sellel teemal.
                            Skiso feeling on

                            Ma nii usun qq, et sa küla aga samas tohutult tahaks sind puua

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #449
                              Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                              Timz sa clearid emma?

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #450
                                Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                                Okei, siis lähme day ühe pealt lõpuni ja valmis. kas kuidagi võimalik varem ei oleks mängu lukku panna?

                                Mõttetult venibv nagu

                                Minu killid yolpa, klaas ja finito.

                                Comment

                                Working...