Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

    *** WW #20 mänguteema ***

    Siin mängus on:

    6 külaelaniku

    2 libahunti

    1 külatark, kes sai n0 suvalise külaelaniku peeki

    Loe läbi reeglid:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ED-REEGLID-***

    Mängijate nimekiri:

    BlackWerewolfGenie‎
    Emma
    KristjanLaas
    Luuk
    Overbet
    q_q
    timz0333
    WowAwiAA
    Yolpa

    Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

    Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

    Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

    Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

    Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.


    ON ÖÖ!
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

    Rollid saadetud.

    ON PÄEV!

    Kui keegi rolli ei saanud, plz PM me :).

    Take care

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Vote Count 3 to 2

      Hääled seisuga post 3 kuni 0
      Öö saabub 21:25:00 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      8 ei ole hääletanud timz0333 (0), q_q (0), yolpa (0), WowAwiAA (0), KristjanLaas (0), Emma (0), overbet (0), LuuK (0)

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #4
        Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

        Joppas küla seekord, very nice. Hunt olemine ajas ikka korralikult juhtme kokku. Let's do this

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

          Dawaj tüdrukud, teeme raha!

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

            Emma mis lurkid?

            Comment

            • Emma
              Grinder
              • Mar 2013
              • 529

              #7
              Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

              Ma ei tea, pole nagu öelda midagi. Varsti magama ära ka, täna vist kedagi rohkem ei tule.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                Wolfy.

                Essa post ka väga läbi mõeldud, isegi animtated gif otsitud. : /

                Comment

                • Emma
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 529

                  #9
                  Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                  Ah ära hakka :D
                  Kasutan võimalust arvutis olles mängida, homme-ülehomme töölt ja moblaga jälle goddamit.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Emma Vaata postitust
                    Ah ära hakka :D
                    Kasutan võimalust arvutis olles mängida, homme-ülehomme töölt ja moblaga jälle goddamit.
                    Just playing with you. ^_^

                    Emma on küla, sest hunt poleks kohe insta posti teinud, kui ma ütlesin "miks lurkid", s.t hunt oleks viivitanud ja fakenud, et oligi afk vms.

                    Umb nagu vahepeal keegi saadab sõnumi vms siis ei saada kohe vastu vaid teeskled, et oled mega busy, sest muidu näed suht pathetic välja. ^_^

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                      Lõpetasin sessi,

                      Vaatan, et olete mängu käima saanud. Ise taas küla. Emma küla. Hundina nii hilja siia üksi lobisema tulla on pigem qq level

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                        Mul tuli hea mõte, kuna on pühad siis ärme poome esimesel ööl kedagi :)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                          Kumb on õige kas poome või poo?

                          Comment

                          • Emma
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 529

                            #14
                            Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Just playing with you. ^_^

                            Emma on küla, sest hunt poleks kohe insta posti teinud, kui ma ütlesin "miks lurkid", s.t hunt oleks viivitanud ja fakenud, et oligi afk vms.

                            Umb nagu vahepeal keegi saadab sõnumi vms siis ei saada kohe vastu vaid teeskled, et oled mega busy, sest muidu näed suht pathetic välja. ^_^

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!

                              .pooma <49:.puua (.puues), poon (poome ..), (.)poosin, poos, poogu, poov om.poova, poonud nimis.poonu, puuakse, .poodud> ▪. Poos end üles, oksa, kuuse otsa. Krae poob kaela (soonib, nöörib). Poomis+nöör, poomis+surm

                              Comment

                              Working...