Re: Libahunt XX - Aiinult mängijad võivad postitada!
ON ÖÖ
Küla otsutas üles puua mängija WowAwiAA, kelle puhul oli tegemist tavalise külainimesega.
Mõtlesin pikalt, kas peaks 0posteritele tegema 50% chance surma saada e. siis flip kas saab modkilled või ei. Otsutasin, et täna seda ei tee veel. Kogu mängu aktiivsus nagunii suht madal ja täna laupäev ka seega anname andeks. Küll aga võib see homme juhtuda.
Comment