Werewolf 20 registreerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #31
    Re: Werewolf 20 registreerimine

    Ei ole aega hetkel. Nagu ma juba mainisin siis jõulude ajal millalgi võib teha

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #32
      Re: Werewolf 20 registreerimine

      Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
      Ei ole aega hetkel. Nagu ma juba mainisin siis jõulude ajal millalgi võib teha
      Tahaks näha kui paljud jõulude ajal siin libahunti viitsivad mängida. Isiklikult ei saa siis. Kui esmaspäevaks mäng ei alga, siis ma off the list. Neljapäev-reede lahkun riigist ja siis pole aega.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #33
        Re: Werewolf 20 registreerimine

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Tahaks näha kui paljud jõulude ajal siin libahunti viitsivad mängida. Isiklikult ei saa siis. Kui esmaspäevaks mäng ei alga, siis ma off the list. Neljapäev-reede lahkun riigist ja siis pole aega.
        kui sina hostid jõulude aeg siis oleks ka in

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #34
          Re: Werewolf 20 registreerimine

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          kui sina hostid jõulude aeg siis oleks ka in
          Ma loen välja, et oled in? Igatahes löön listi lukku siis.

          1. overbet
          2. Yolpa
          3. Wow
          4. BWG
          5. Emma
          6. KristjanLaas
          7.Luuk
          8.qq
          9.timz

          Host: Visahing

          Rollid saabuvad 30 minuti jooksul. Teema avaneb hiljemalt 00:00-iks ja läheb lahti homseni 21:00. Laup/pühapäev ei ole üks päev. Eraldi päevad. Ja igapäev lõpeb päev 21:00.

          Go 4 it.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #35
            Re: Werewolf 20 registreerimine

            siin teemas postimine keelatud. sulgege keegi see

            Comment

            Working...