Werewolf 20 registreerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #16
    Re: Werewolf 20 registreerimine

    13 or nothing.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #17
      Re: Werewolf 20 registreerimine

      Karupoeg puudu imo

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #18
        Re: Werewolf 20 registreerimine

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        13 or nothing.
        Fak teeme 9-sase me ei saa kokku ju inimesi. Sebin selle 1 nime siia veel juurde ja tõmban käima täna mängu.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #19
          Re: Werewolf 20 registreerimine

          inb4 ahvkongost

          Comment

          • Ahv Kongost
            Bännitud
            • Nov 2013
            • 193

            #20
            Re: Werewolf 20 registreerimine

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            inb4 ahvkongost
            Samas võiks ju proovida, hmm mis VisaHing arvab?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #21
              Re: Werewolf 20 registreerimine

              Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
              Samas võiks ju proovida, hmm mis VisaHing arvab?
              gtfo back to Kongo. Sind mängu ei võta.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #22
                Vote Count 1 to 21

                Hääled seisuga post 1 kuni 21
                Öö saabub 0:00:05 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                6 ei ole hääletanud WowAwiAA (4), q_q (1), overbet (2), Emma (1), LuuK (2), KristjanLaas (1)
                1 Viga timz0333 (4)
                :46 loeb :47 ei loe



                TEST!

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #23
                  Re: Werewolf 20 registreerimine

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Fak teeme 9-sase me ei saa kokku ju inimesi. Sebin selle 1 nime siia veel juurde ja tõmban käima täna mängu.
                  nuuuh, sebi.!

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #24
                    Re: Werewolf 20 registreerimine

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    nuuuh, sebi.!
                    Tegin reklaami. Pmisin inimestele. zittagi. Ei hakka enam liigutama enne kui keegi vaevub regama.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #25
                      Re: Werewolf 20 registreerimine

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Tegin reklaami. Pmisin inimestele. zittagi. Ei hakka enam liigutama enne kui keegi vaevub regama.
                      :S Neid 9si teen kaasa pmslt ainult sellepärast, et huvi siin foorumis täielikult ei kaoks.... Nagu näha sellest, et mängud joooksevad tolku mala.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #26
                        Re: Werewolf 20 registreerimine

                        Dvj keegi kangelane, tulge ja registreerige nüüd mängu...

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #27
                          Re: Werewolf 20 registreerimine

                          pärast 19. kuupäeva oleks nõus mõne tegema küll

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #28
                            Re: Werewolf 20 registreerimine

                            Kurat sa nitrollid niimoodi, kui üks puudu.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #29
                              Re: Werewolf 20 registreerimine

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #30
                                Re: Werewolf 20 registreerimine

                                eyestabber tavai regan su ära ja lets go?

                                Comment

                                Working...