Werewolf 20 registreerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    Werewolf 20 registreerimine

    Ilma werewolfita on kurb maailm.

    1. overbet
    2. Emma
    3. Wow
    4. BWG
    5. LuuK
    6. q_q
    7. timz
    8. KristjanLaas
    9.
    10.?
    11.?
    12.?
    13.?

    Host: Visahing
    Last edited by overbet; 07.12.13, 10:27.
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Werewolf 20 registreerimine

    Ehk Lenc hostiks see mäng? Ei ole midagi Q_Q hostimise vastu aga tahaks Q_Q-d mängus ka näha nüüd üle pika aja. :D
    Kui LenC ei soovi hostida siis võin ka ise.


    VisaHing

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3
      Re: Werewolf 20 registreerimine

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Ehk Lenc hostiks see mäng? Ei ole midagi Q_Q hostimise vastu aga tahaks Q_Q-d mängus ka näha nüüd üle pika aja. :D
      Kui LenC ei soovi hostida siis võin ka ise.


      VisaHing

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #4
        Re: Werewolf 20 registreerimine

        1. overbet
        2. Visahing
        3.
        4.
        5.
        6.
        7.
        8.
        9.
        10.?
        11.?
        12.?
        13.LuuK

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: Werewolf 20 registreerimine

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Werewolf 20 registreerimine

            1. overbet
            2. Visahing
            3. Wow
            4. BWG
            5. LuuK
            6.
            7.
            8.
            9.
            10.?
            11.?
            12.qq
            13.timz

            Host: Visahing

            Comment

            • Emma
              Grinder
              • Mar 2013
              • 529

              #7
              Re: Werewolf 20 registreerimine

              Kui tahetakse mind veel mängu, siis tulen ka.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Werewolf 20 registreerimine

                Algselt postitas Emma Vaata postitust
                Kui tahetakse mind veel mängu, siis tulen ka.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #9
                  Re: Werewolf 20 registreerimine

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  1. overbet
                  2. Visahing
                  3. Wow
                  4. BWG
                  5. LuuK
                  6.
                  7.
                  8.
                  9.
                  10.?
                  11.?
                  12.qq
                  13.timz

                  Host: Visahing
                  well played

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: Werewolf 20 registreerimine

                    kim

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: Werewolf 20 registreerimine

                      1. overbet
                      2. Visahing
                      3. Wow
                      4. BWG
                      5. Emma
                      6. KristjanLaas
                      7.
                      8.
                      9.
                      10.?
                      11.Luuk
                      12.qq
                      13.timz

                      Host: Visahing

                      Uuel nädalal käima, kay?
                      Last edited by WowAwiAA; 07.12.13, 09:14.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #12
                        Re: Werewolf 20 registreerimine

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        1. overbet
                        2. Visahing
                        3. Wow
                        4. BWG
                        5. LuuK
                        6.
                        7.
                        8.
                        9.
                        10.?
                        11.?
                        12.qq
                        13.timz

                        Host: Visahing
                        Vabandust selle viimase korra pärast.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: Werewolf 20 registreerimine

                          Vastu võetud.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #14
                            Re: Werewolf 20 registreerimine

                            Bump, saaks esmaspäevaks käima?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: Werewolf 20 registreerimine

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              Bump, saaks esmaspäevaks käima?
                              No aga teeme siis 9-saga, saab täna õhtul teema ära avada? Mis arvate. Ühte jorssi oleks siis veel vaja.
                              1. overbet
                              2. ??
                              3. Wow
                              4. BWG
                              5. Emma
                              6. KristjanLaas
                              7.Luuk
                              8.qq
                              9.timz

                              Host: Visahing

                              Comment

                              Working...