WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #436
    Re: WW #19 Game thread

    On öö!

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #437
      Re: WW #19 Game thread

      Mängija WowAwiAA on üles poodud, ta oli libahunt.

      Päev algab homme 4:00.

      On öö!

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #438
        Re: WW #19 Game thread

        Külaelanikud võitsid mängu.



        Vabandan Emma ees, et ta kogemata chatis overbetile hundiks spewisin. :(

        Ise veel ütlesin kui mäng algas:

        [11/30/2013 1:27:39 AM] q_q: aga vaadake et keegi siin chatis kogemata mängust ei räägi

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #439
          Re: WW #19 Game thread

          gg, tänks q_q ka, lühendasid mu piinasid :D

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #440
            Re: WW #19 Game thread

            Enda sisimas olen võidumees.
            LOLvillage.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #441
              Re: WW #19 Game thread

              A+ entertainment igal juhul. Ehkki day 1 wonderreadid nüüd 0/2

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #442
                Re: WW #19 Game thread

                d2 alates majority lynch peale imo edasisteks mängudeks.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #443
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Vaadake WoW poste külana ( teistes mängudes ) ja hundina ( selles mängus ). Erinevad nagu öö ja päev. See toodi mitu korda välja erinevate mängijate poolt, et WoW pole päris see, see mäng. Jooksis day1 errorisse, tal oli raske postitada ja kadus pidevalt ära. Cmon. Nüüd üritab counterclaimida, et on KT. :D

                  Täna öine peek oli Wow mul, kes hunt. Ei uskunud et hommikuks eluski olen aga siis närisin huntide plaani läbi.
                  Selline jamps teie mõne playeri poolt ajab iga kord kopsu üle maksa. Jätan sulle Visa selle nuputamiseks, miks küll...

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #444
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Selline jamps teie mõne playeri poolt ajab iga kord kopsu üle maksa. Jätan sulle Visa selle nuputamiseks, miks küll...
                    Miks jamps kõigil on sama info kasutada. Mind on selle sama "jampsi" põhjal mitmeid krodi lynchitud ja sa ise oeld mind sama jampsi järgi korra 100% clearinud. Mängud ei toimu enam vaakumis ju

                    Vastuseks kudias mul easylt tuli see otsus leiad ka sealt visa postist + persetunne obv. See, et te KT ära ei söönud oli obv masterplan aga ma olen ise varem sama plaani kellegagi pidanud siis ei olnud seda visa testamendi järgset posti nii raske uskuda.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #445
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Miks jamps kõigil on sama info kasutada. Mind on selle sama "jampsi" põhjal mitmeid krodi lynchitud ja sa ise oeld mind sama jampsi järgi korra 100% clearinud. Mängud ei toimu enam vaakumis ju

                      Vastuseks kudias mul easylt tuli see otsus leiad ka sealt visa postist + persetunne obv. See, et te KT ära ei söönud oli obv masterplan aga ma olen ise varem sama plaani kellegagi pidanud siis ei olnud seda visa testamendi järgset posti nii raske uskuda.
                      Kas see on mu esimene hundimäng w?

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #446
                        Re: WW #19 Game thread

                        Thanks qq for modding, too bad et sa selline WwEntusiast oled, sp ka sellised apsakad :S

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #447
                          Re: WW #19 Game thread

                          k
                          sain aru.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #448
                            Re: WW #19 Game thread

                            Tulen Tallinnast tagasi ja näen häid uudiseid ainult.. :) Super töö küla. Ja big mistake mind ellu jätta ikka. Emma oli ikka väga nurgas ja hea, et Overbet ja Timz sellest aru said.

                            well played, well hosted. Viisime mängu next levelile mõnes mõttes.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #449
                              Re: WW #19 Game thread

                              A ja see chat hostiga kus kõik sees olete on pask!

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #450
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                A ja see chat hostiga kus kõik sees olete on pask!
                                + million. Eelmine mäng olin ma hundichatis ja kui välja kukkusin lisati ühischatti. Sealt sain kõik info kätte mis vaja. No problem oleks olnd Rankale või kellegile see edasi öelda. Cmon.

                                Comment

                                Working...