WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #196
    Re: WW #19 Game thread

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #197
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
      21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?

      wtf overbet.
      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Eih. Sest ei taha seda enda õlgadele kui Ranka küla :D .

      Vb ta on ka hunt, nu **** seda teab aga ma võtaks timz või wowowowowowowow.

      Pohh okei las jääb Ranka siis. Nagunii 15 mintsa enne lõppu hakkab õige action. Kui ei hakka actionit, siis külameestel tuleks siiski reevaluetida olukorda ja küsida, miks kõik nii rahulik? Lähebki hunt maha ilma sõjata day1?

      okei vaatame siis.
      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      in b4 Overbet on hunt aga okei. Noh normaalne post atleast.

      Tavai nii palju ebaaktiivseid mängijaid taaskord, et noh las läheb Ranka siis praeguse seisuga kui seda soovitakse.
      .

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #198
        Re: WW #19 Game thread

        miks PUNKT ? Krdi kas ma mängin üksi 8 hundi vastu, või mõni küla ka siin?

        Mida ma jauran sellest Rankast, kui kõik on oma hääled pmst ära lockinud. Sina eesotsas karjud, et Ranka ja Timz koos wolfid. Mu teooria on vettpidav jne.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #199
          Re: WW #19 Game thread

          Tavai okei Overbet. Su teooria oli pang ja mis seal ikka. Mu jaoks oled sa still küla praeguse seisuga.

          Mis arvad WoW ja Yolpa combost? Minujaoks Yolpa on lock wolf ainult, et kellega ta koos võiks olla? WoW oleks suht ok kandidaat imo

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #200
            Re: WW #19 Game thread

            KT võiks ka välja tulla kui tal 1 hunt peeked, siis oleks lebo edasi.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #201
              Re: WW #19 Game thread

              Still ootan järgmistel inimestelt liste, kes nende arvates hunt ja kes küla:

              EMMA

              YOLPA

              WOW

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #202
                Re: WW #19 Game thread

                KristjanLaas ka st.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #203
                  Re: WW #19 Game thread

                  Väga fucked up unegraafik on viimasel ajal, sorri. Luckisinkorralikult, et end üles kuidagi ehmatasin praegu peale paari tundi.

                  Eile sama teema, et 11 magama, 16 ärkasin ja 18 juba tööle. Mängu lõpuni olen teoorias kohustustest vaba, aga mitte kodune kogu aeg.

                  Anyway

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  btw siiski Overbet ei pea sind hundiks praegu veel.
                  mine ikka pigem sellega.

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  in b4 Overbet on hunt aga okei. Noh normaalne post atleast.
                  Ma ei oskaks kellegi teisega minna peale overbet ise. See post sulle 1 min enne päeva lõppu, et miks sa varem ei tulnud oma infoga on väga wtf. Samal ajal kui selline vaikus alates paarist h-st enne lõppu on, siis see on minu arust see mäng kõige suurem tell üldse, et tegu on külaelaniku peal oleva rongiga. Lihtsalt alati on nii, hundid ei riski alati seal ja hakkavad suht snap tööle kui mingigi rong neile liikuma hakkab ja siis on alati korralik postidetulv tulemas, sest tõmbavad teisi ka kaasa samal kui külaelanikelon suht meh, sest niikuinii ei tea kindlalt kes on hunt. Miskipärast arvasid sina aga, et see tähendab seda, et hundid frozesid hirmust saada grilled su poolt ja siis pigem ohverdavad ühe endast, sest muidu tõmbad teise ka vahele vms? Üldse sellist huntide poolset freezimist ei tule lihtsalt kunagi ette, see on mingi linnalegend, et isegi kogenematud hundid ei oska tule all postida ja frozevad. Effektiivsuslevel sellises olukorras on see, mis kõigub, aga keegi end täis ka siiski ei lase.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #204
                    Re: WW #19 Game thread

                    KristjanLaas kui küla oled, siis palun hääleta Yolpa. Overbet tundub wolfy aga ma kahtlen selles siiski. Lugesin ta postid enne kõik otsat peale läbi ja ta on siin spotis siiski enamus juhtudest küla.

                    Lükka Yolpa peale.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #205
                      Re: WW #19 Game thread

                      Väga rõve post, hakkan ikka läbi lugema.

                      Lihtsalt alati on nii, et hundid ei riski kunagi seal*

                      Samas ajal kui külaelanikel on suht meh*

                      ..linnalegend, et kogenematud hundid ei oska...*

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #206
                        Re: WW #19 Game thread

                        tra sellise pasa peale ei oskagi midagi vastada, sul pole ühtegi head argumenti ja lükkad sama moodi sisetunde järgi. Teiste nimede spammimine caps lockiga ei ole mingi argument. igatahes olen mina küla ja üha rohkem tundub mulle, et visa on hunt, kuna ma raalisin selle juba esimesel päeval välja, aga kuna me ranka KÕIK orki panime, mitte ainult mina, ei tee veel must hunti. Igatahes, eks teised ise otsustavad mis rongi peale keegi läheb, ilmselt täna väga ei postita ka enam, on olnd produktiivne päev siis endiselt Visahing, ja minu puhul pole see personaalne nagu sul.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #207
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Väga rõve post, hakkan ikka läbi lugema.

                          Lihtsalt alati on nii, et hundid ei riski kunagi seal*

                          Samas ajal kui külaelanikel on suht meh*

                          ..linnalegend, et kogenematud hundid ei oska...*
                          Klaas. Sul kombeks hääl lukku tõmmata ja minema jalutada. Enne kui seda teed, palun pane Yolpa peale.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #208
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            tra sellise pasa peale ei oskagi midagi vastada, sul pole ühtegi head argumenti ja lükkad sama moodi sisetunde järgi. Teiste nimede spammimine caps lockiga ei ole mingi argument. igatahes olen mina küla ja üha rohkem tundub mulle, et visa on hunt, kuna ma raalisin selle juba esimesel päeval välja, aga kuna me ranka KÕIK orki panime, mitte ainult mina, ei tee veel must hunti. Igatahes, eks teised ise otsustavad mis rongi peale keegi läheb, ilmselt täna väga ei postita ka enam, on olnd produktiivne päev siis endiselt Visahing, ja minu puhul pole see personaalne nagu sul.
                            hahahha :D yolpa hea post. lock wolf.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #209
                              Re: WW #19 Game thread

                              tra kui sa küla oleks ei pressiks sa elusees kedagi nii. kui lynchi minu peale saad ja veel ühe öökilli on mäng pmst tehtud.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #210
                                Re: WW #19 Game thread

                                sul polnud ühtegi head argumenti minu vastu eelmisel päeval ja istusid vagusi lootes, et sind ei hääletata

                                Comment

                                Working...