WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #76
    Re: Vote Count 1 to 66

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Bwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.
    Olen nõus :)

    BWG ja YOLPA . gg

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #77
      Re: WW #19 Game thread

      lol, no 100% VisaHing selline enese kaitse reaktsioon, eelmine kord oli täpselt sama, nii kui keegi välja raalis, et ta wolf on, kukkus tüüp paanitsema ja väljapääsu otsima. Mismõttes ta kahtlane on ja need kes postitand on? ma ju ei saa nende kohta väga rääkida, kes postitanud pole lol. See list ongi see, mida ma arvan neist, kes mängus sees on

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #78
        Re: Vote Count 1 to 66

        4:20

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Bwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.
        Kristjan milles probleem, küsi julgelt pole midagi varjata vastan ausalt ei ole hundu vaid küla.

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Olen nõus :)

        BWG ja YOLPA . gg
        Härra VisaHing su kombo on lihtsalt absurdne, põhiline põhjus, et olen küla.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #79
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          lol, no 100% VisaHing selline enese kaitse reaktsioon, eelmine kord oli täpselt sama, nii kui keegi välja raalis, et ta wolf on, kukkus tüüp paanitsema ja väljapääsu otsima. Mismõttes ta kahtlane on ja need kes postitand on? ma ju ei saa nende kohta väga rääkida, kes postitanud pole lol. See list ongi see, mida ma arvan neist, kes mängus sees on
          Ma ei kukkunud paanitsema, rofl. Vaid end kaitsma..

          No vaatab mis veel päev toob aga mina küll täna minna ei sooviks. :(

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #80
            Re: Vote Count 1 to 66

            Mõelge nüüd. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks ikka väga vagusi. Külal on savi. Tema ei pea oma poste niiväga läbimõtlema, hundudel siiski raske ja peavad väga ettevaatlikud olema, mida kirjutavad. Vahest ei suuda üldse ehk postitada.

            Viimane kord kui ma hunt olin, miskit paar mängu tagasi, siis mul oli ikka väga väga raske postitada. Rahvavaenlasel jooksis samuti errorisse kõik peas. Tema ei suutnud üldse ühtegi posti teha.

            BWG turbo mängus samuti. Muidu postitab pohhuilt, kõike mida suust välja tuleb. Viskab votesid pohhuilt ja teda ei koti ka teiste arvamus. Nii kui turbos sai hundiks kukkus errorisse ja jäi insta vahele sellega.

            tra mõelge nüüd

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #81
              Re: WW #19 Game thread

              Ja miks ma täna oleks samuti halb kill, sest KT peekib mind nkn, kuna ma top suspect.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #82
                Re: WW #19 Game thread

                millega ta vahele jäänud on, kõik sinu ja emma postid tunduvad liiga fake "reverse-psychology".

                siiani pole minu arvamus muutund ja ma lynchiks visahinge ja KT vaadaku ranka üle

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #83
                  Re: Vote Count 1 to 66

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Mõelge nüüd. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks ikka väga vagusi. Külal on savi. Tema ei pea oma poste niiväga läbimõtlema, hundudel siiski raske ja peavad väga ettevaatlikud olema, mida kirjutavad. Vahest ei suuda üldse ehk postitada.

                  Viimane kord kui ma hunt olin, miskit paar mängu tagasi, siis mul oli ikka väga väga raske postitada. Rahvavaenlasel jooksis samuti errorisse kõik peas. Tema ei suutnud üldse ühtegi posti teha.

                  BWG turbo mängus samuti. Muidu postitab pohhuilt, kõike mida suust välja tuleb. Viskab votesid pohhuilt ja teda ei koti ka teiste arvamus. Nii kui turbos sai hundiks kukkus errorisse ja jäi insta vahele sellega.

                  tra mõelge nüüd


                  Tegelt olen mina huntide seer, ranka on spioon ja overbet on blokker.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #84
                    Re: Vote Count 1 to 66

                    Kuule ma nüüd lugesin veelkord visa posti läbi ma sain aru küll mis mõtleb.

                    Ära pane mu gifi tähele ma arvasin, et pushid mind : '(

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #85
                      Re: WW #19 Game thread

                      "kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #86
                        Re: WW #19 Game thread

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        millega ta vahele jäänud on, kõik sinu ja emma postid tunduvad liiga fake "reverse-psychology".

                        siiani pole minu arvamus muutund ja ma lynchiks visahinge ja KT vaadaku ranka üle
                        lugesin ka visa posti veits mööda:P

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #87
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          "kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa
                          WoWast rääkides, siis ootaks temalt ka aktiivsust.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #88
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Ranka ja visahing oli hetkeni, mil ranka visat moosima hakkas kõige loogilisem kombo minu jaoks. Nüüd ranka pigem.

                            Ranka clearib/accuseb tugevalt selles mängus, aga visa pole talle ühena top posteritest kuidagi ette jäänud.

                            Ehk siis ranka võttis see mäng liini, mis ei sobi kuidagi tema suhtumisega visasse seni kokku. Seda seletaks kui neil oleks omavaheline enesemõistmine, nagu osadel mängijatel siin on tekkinud, aga ei usu, et neil selline dünaamika on. Visa kui oled küla siis mõtle selle peale ka.
                            Visa ma ei näinud, et sa sellele laasi mõttelõngale mingi vaste andsid. Mis mõtted on sellega seoses muidu?

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #89
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              "kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa
                              Kui üks öö nahka pistetakse siis tundub see palju selgem.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #90
                                Re: WW #19 Game thread

                                Lähen magama ära hetkel aga olen varsti kindlasti tagasi.

                                *wowa pole inputi andnud veel.

                                Comment

                                Working...