WW #19 Game thread
Collapse
X
-
Re: WW #19 Game thread
lol, no 100% VisaHing selline enese kaitse reaktsioon, eelmine kord oli täpselt sama, nii kui keegi välja raalis, et ta wolf on, kukkus tüüp paanitsema ja väljapääsu otsima. Mismõttes ta kahtlane on ja need kes postitand on? ma ju ei saa nende kohta väga rääkida, kes postitanud pole lol. See list ongi see, mida ma arvan neist, kes mängus sees on
Comment
-
Re: Vote Count 1 to 66
4:20

Kristjan milles probleem, küsi julgelt pole midagi varjata vastan ausalt ei ole hundu vaid küla.Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitustBwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.
Härra VisaHing su kombo on lihtsalt absurdne, põhiline põhjus, et olen küla.Algselt postitas VisaHing Vaata postitustOlen nõus :)
BWG ja YOLPA . gg
Comment
-
Re: WW #19 Game thread
Ma ei kukkunud paanitsema, rofl. Vaid end kaitsma..Algselt postitas yolpa Vaata postitustlol, no 100% VisaHing selline enese kaitse reaktsioon, eelmine kord oli täpselt sama, nii kui keegi välja raalis, et ta wolf on, kukkus tüüp paanitsema ja väljapääsu otsima. Mismõttes ta kahtlane on ja need kes postitand on? ma ju ei saa nende kohta väga rääkida, kes postitanud pole lol. See list ongi see, mida ma arvan neist, kes mängus sees on
No vaatab mis veel päev toob aga mina küll täna minna ei sooviks. :(
Comment
-
Re: Vote Count 1 to 66
Mõelge nüüd. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks ikka väga vagusi. Külal on savi. Tema ei pea oma poste niiväga läbimõtlema, hundudel siiski raske ja peavad väga ettevaatlikud olema, mida kirjutavad. Vahest ei suuda üldse ehk postitada.
Viimane kord kui ma hunt olin, miskit paar mängu tagasi, siis mul oli ikka väga väga raske postitada. Rahvavaenlasel jooksis samuti errorisse kõik peas. Tema ei suutnud üldse ühtegi posti teha.
BWG turbo mängus samuti. Muidu postitab pohhuilt, kõike mida suust välja tuleb. Viskab votesid pohhuilt ja teda ei koti ka teiste arvamus. Nii kui turbos sai hundiks kukkus errorisse ja jäi insta vahele sellega.
tra mõelge nüüd
Comment
-
Re: Vote Count 1 to 66
Algselt postitas VisaHing Vaata postitustMõelge nüüd. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks ikka väga vagusi. Külal on savi. Tema ei pea oma poste niiväga läbimõtlema, hundudel siiski raske ja peavad väga ettevaatlikud olema, mida kirjutavad. Vahest ei suuda üldse ehk postitada.
Viimane kord kui ma hunt olin, miskit paar mängu tagasi, siis mul oli ikka väga väga raske postitada. Rahvavaenlasel jooksis samuti errorisse kõik peas. Tema ei suutnud üldse ühtegi posti teha.
BWG turbo mängus samuti. Muidu postitab pohhuilt, kõike mida suust välja tuleb. Viskab votesid pohhuilt ja teda ei koti ka teiste arvamus. Nii kui turbos sai hundiks kukkus errorisse ja jäi insta vahele sellega.
tra mõelge nüüd
Tegelt olen mina huntide seer, ranka on spioon ja overbet on blokker.
Comment
-
Re: Vote Count 1 to 66
Kuule ma nüüd lugesin veelkord visa posti läbi ma sain aru küll mis mõtleb.
Ära pane mu gifi tähele ma arvasin, et pushid mind : '(
Comment
-
Re: WW #19 Game thread
lugesin ka visa posti veits mööda:PAlgselt postitas yolpa Vaata postitustmillega ta vahele jäänud on, kõik sinu ja emma postid tunduvad liiga fake "reverse-psychology".
siiani pole minu arvamus muutund ja ma lynchiks visahinge ja KT vaadaku ranka üle
Comment
-
Re: WW #19 Game thread
WoWast rääkides, siis ootaks temalt ka aktiivsust.Algselt postitas yolpa Vaata postitust"kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa
Comment
-
Re: WW #19 Game thread
Visa ma ei näinud, et sa sellele laasi mõttelõngale mingi vaste andsid. Mis mõtted on sellega seoses muidu?Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitustRanka ja visahing oli hetkeni, mil ranka visat moosima hakkas kõige loogilisem kombo minu jaoks. Nüüd ranka pigem.
Ranka clearib/accuseb tugevalt selles mängus, aga visa pole talle ühena top posteritest kuidagi ette jäänud.
Ehk siis ranka võttis see mäng liini, mis ei sobi kuidagi tema suhtumisega visasse seni kokku. Seda seletaks kui neil oleks omavaheline enesemõistmine, nagu osadel mängijatel siin on tekkinud, aga ei usu, et neil selline dünaamika on. Visa kui oled küla siis mõtle selle peale ka.
Comment
-
Re: WW #19 Game thread
Kui üks öö nahka pistetakse siis tundub see palju selgem.Algselt postitas yolpa Vaata postitust"kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa
Comment
-
Re: WW #19 Game thread
Lähen magama ära hetkel aga olen varsti kindlasti tagasi.
*wowa pole inputi andnud veel.
Comment
Comment