WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #31
    Re: WW #19 Game thread

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ffs visa, kui keegi 10x järjest hunt, siis 11. mängus täpselt sama %, et ta wolfiks randitakse.
    Täpselt sama % ongi aga kui sa viskad münti 10x järjest, kas reaalselt ka sul tuleb 10x kull? Võib tulla aga see % on juba väga väga väike.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: WW #19 Game thread

      Overbet, mis sa arvad, et kas emma ja visahing on külased või hundised?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Overbet, mis sa arvad, et kas emma ja visahing on külased või hundised?
        Ma olen täis laks küla..

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #34
          Re: WW #19 Game thread

          BlackWerewolfGenie . sest temaga läheb meil nagunii sõjaks kohe :D .

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #35
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Overbet, mis sa arvad, et kas emma ja visahing on külased või hundised?
            Praegu ei oska midagi arvata veel nende kohta.

            Comment

            • Emma
              Grinder
              • Mar 2013
              • 529

              #36
              Re: WW #19 Game thread

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Tõesta, et oled küla.
              Ok ma olen nii segaduses.
              Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
              Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: WW #19 Game thread

                Tegelikult VisaHing saab ka külaks. Hundina ta ei toetaks mind.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #38
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas Emma Vaata postitust
                  Ok ma olen nii segaduses.
                  Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
                  Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.
                  Ranka mõttetu pick day1 ja ta on väga külane see mäng. Ranka oleks norm tappa day3 kui ta elus.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #39
                    Re: WW #19 Game thread

                    Kõik uued, kes teemasse tulevad, peaksid ütlema, mida nad rankast arvavad.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #40
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      ffs visa, kui keegi 10x järjest hunt, siis 11. mängus täpselt sama %, et ta wolfiks randitakse.
                      Ma ise külana avasin eelmine mäng samamoodi phm, nii et overbet mu jaoks cleared hetkel. Nii naiivne olengi

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #41
                        Re: WW #19 Game thread

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Ranka mõttetu pick day1 ja ta on väga külane see mäng. Ranka oleks norm tappa day3 kui ta elus.
                        Selgita.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas Emma Vaata postitust
                          Ok ma olen nii segaduses.
                          Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
                          Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.
                          Hunt

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            Kõik uued, kes teemasse tulevad, peaksid ütlema, mida nad rankast arvavad.
                            Sa oled mööda hetkel. Külana ma olen hunt, ja hundina küla. Palun ära aja küla valedele jälgedele. Päeva lõpuks võib-olla hääletame hoopis sinu välja kui sa küla valedele jälgedele viid.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #44
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              Selgita.
                              ah ptsi ma ei viitsi selle Ranka ümber hakata jälle. Iga kord day1 alustatakse Rankaga ja day5 on Ranka ikka elus ja hunt.

                              See mäng ta siiski tundub mulle külana. Postitab vabalt ja tal savi, mis suust välja tuleb.

                              Ei hakka enam Ranka ümber tiirutama. Tuleks hunte hakata otsima pigem :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Ranka mõttetu pick day1 ja ta on väga külane see mäng. Ranka oleks norm tappa day3 kui ta elus.
                                See mäng ei tohi mind tappa.

                                Comment

                                Working...