WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: WW #19 Game thread

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    ah ptsi ma ei viitsi selle Ranka ümber hakata jälle. Iga kord day1 alustatakse Rankaga ja day5 on Ranka ikka elus ja hunt.

    See mäng ta siiski tundub mulle külana. Postitab vabalt ja tal savi, mis suust välja tuleb.

    Ei hakka enam Ranka ümber tiirutama. Tuleks hunte hakata otsima pigem :D
    Õige mehe jutt. Overbet võiks ka nüüd mõtlema hakata. Mis sa visahing arvad overbetist ja emmast? Sama küss overbetile ja emmale, et mis te üksteisest arvate.

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #47
      Re: WW #19 Game thread

      Ma ütlesin natuke eespool, mis overbetist arvan. Tundub küla

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #48
        Re: WW #19 Game thread

        Emma kohta 0 reads. Peab rohkem postitama ja eks mingi info tuleb.

        Kui mul oleks list, siis Overbeti paneks pigem hundiste sekka praegu aga nii paljud on postitamata veel.

        Tavai ma tuttu ööd.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #49
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sa oled mööda hetkel. Külana ma olen hunt, ja hundina küla. Palun ära aja küla valedele jälgedele. Päeva lõpuks võib-olla hääletame hoopis sinu välja kui sa küla valedele jälgedele viid.
          Whoa, whoa, whoa. Selle postiga ma ei andnud üldse mõista, et kõik peaksid tulema ja ütlema, et sa wolf vms (idk, kuidas sa mõistsid seda üldse). Lihtsalt see, mida teised sinust arvavad, on hetkel parim infoammutamisviis, saad aru?

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #50
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Õige mehe jutt. Overbet võiks ka nüüd mõtlema hakata. Mis sa visahing arvad overbetist ja emmast? Sama küss overbetile ja emmale, et mis te üksteisest arvate.
            Emma pigem villa, ehkki potentsiaalne wolfmove võib olla insta sinu votemine pärast seda, kui ma sind juba votesin. Siiski ma arvan, et ta hundina pigem nii ei teeks ja üritaks veits kavalamalt seda wagonit lükata.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: WW #19 Game thread

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Emma pigem villa, ehkki potentsiaalne wolfmove võib olla insta sinu votemine pärast seda, kui ma sind juba votesin. Siiski ma arvan, et ta hundina pigem nii ei teeks ja üritaks veits kavalamalt seda wagonit lükata.
              Thats my thinking. Lisaks räägib noobist. Ei oska arvata, aga hundine in my eyes. Aga ok oleme nüüd vait, ja ootame uusi postitajaid.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #52
                Vote Count 1 to 51

                Hääled seisuga post 1 kuni 51
                Öö saabub 22:28:38 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                2 ranka Emma (6), overbet (13)
                1 BlackWerewolfGenie VisaHing (7)
                1 Emma ranka (21)
                5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), yolpa (0), BlackWerewolfGenie (0), timz0333 (0), KristjanLaas (0)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #53
                  Re: WW #19 Game thread

                  Ma pole avaldnaud soovi mängidagi!!!. Vaatabn pm. saatja qq

                  Oled külaelanik, mul nagu wtf?

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #54
                    Re: WW #19 Game thread

                    Yolpa vaatas teemat ja midagi ei postitanud, just saying.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #55
                      Re: WW #19 Game thread

                      Lol timz tegi ühe ühesõnalise postituse regamisteemas.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #56
                        Re: WW #19 Game thread

                        lõpuks ometi olen ma küla.

                        Ranka koha pealt aktiivsuse suhtes ei teeks mingeid järeldusi, postitab ta igakord erinevalt ja koguaeg hunt olnud. Samas korralik vingerdamine ka käib siin ja enda tugev clearimine, niiet jätaks kahtluse alla ikka
                        Visahinge postid tunduvad sellised imelikud rankat kaitsvad.



                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Yolpa vaatas teemat ja midagi ei postitanud, just saying.
                        Oli vaja seaded ja asjad enne paika panna ja muidugi esimese asjana nägin timzi posti, mille pärast pidin üle vaatama, et kellaajad jääksid tavalisteks

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #57
                          Re: WW #19 Game thread

                          Normaalne action käib juba 2 lehte materjali, hakkan lappama.

                          Olen küla muidu. :)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #58
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas Emma Vaata postitust
                            Ok ma olen nii segaduses.
                            Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
                            Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.
                            pärast eelmist mängu ei tohiks sa küll omale noobcleari claimida.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #59
                              Re: WW #19 Game thread

                              Ranka -

                              *postitustest arvasin alguses, et on mälus.
                              *Ütles, et purjus pole ja mängib, seega tundub, et postitab vabalt ja peaks pigem külane olema.
                              *Yolpa ütles ära, et ranka samas postitab igamäng erinevalt ja on järjest hunt olnud.

                              Mul on ranka pigem küla aga aga parem loen neutraliks hetkel. Hiljem tuleb rohkem reade.

                              Emma -

                              *Pole metsikult infot, pigem jätkab samatliini mis olid eelenvad mängud külana.
                              *Clearib overbet'i millegi alusel mis ta eelmine mäng külana tegi - pigem külane move.
                              *Post kus toob välja, et Ranka pushib kõige noobimat, et hakkaks hirm tundub kahtlane

                              Bruce Willis -

                              *Hääletab mind ja väidab, et meil läheb sõjaks. Eelnevalt mainisin küll, et PayBack time aga ma ikkagi plaanisin veidi rohkem infot talletada. Kuna kui ma sind pushima oleks hakanud külana poleks see meile kasulik. Nüüd aga said Boomerang vote'i. Kui oled küla lahenda mängu, kui üles ärkad, hakka visa'lt hunte otsima - Mina seda ei ole.
                              *Clearib Rankat julgelt
                              *Peab overbet'i hundiks

                              Overbet -

                              *Hüppab Rankale peale aggressiivselt - tundub tema tavaline külamäng.
                              *Küsib selgitusi Visa'lt miks ta ei peaks day1 rankat hääletama. - külane
                              *Ütleb, et Yolpa luusib teemas aga midagi ei postita - Vanilla

                              Suht külane

                              Timz -

                              *1 ainuke ja pigem külane post aga kuna infot pole rohkem jätaksin neutraliks veel. Aga suht külane avapost ikka ei näe, hunti sellist välja toksimas.

                              Yolpa -

                              *Hääletab kohe Visa arvates, et ta kaitseb rankat liiga palju.
                              *Ütleb Emma'le ei tohiks omale noobcleari claimida.
                              *Räägib midagi seadetest. - KAHTLANE

                              Pigem hunt.

                              My input boys and gyals.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #60
                                Re: WW #19 Game thread

                                Praegu jõudis enda jaoks kohale vaadates Yolpa ja Visa poste. Üks neist on hunt, koos olla ei saa. Kuna Visa hetkel mind hääletanud siis saab boomerang'i aga Yolpa tundub veidi suurema kriimsilmana, kui seda on Visa poste vaadates.

                                Comment

                                Working...