Re: WW #19 Game thread
Õige mehe jutt. Overbet võiks ka nüüd mõtlema hakata. Mis sa visahing arvad overbetist ja emmast? Sama küss overbetile ja emmale, et mis te üksteisest arvate.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment