Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #151
    Vote Count 143 to 150

    Hääled seisuga post 143 kuni 150
    Öö saabub 0:15:07 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    1 WowAwiAA VisaHing (4)
    1 vapsik karupoeg (1)
    5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), vapsik (0), overbet (0), eluvend (0), eyestabber (1)
    :34 loeb :35 ei loe

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #152
      Re: Turbo mängu teema

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      vapsik
      ei tea miks? wtf.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #153
        Re: Turbo mängu teema

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        vapsik
        miks?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #154
          Re: Turbo mängu teema

          Vapsik tõmbas BWG rongi käima ju

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #155
            Re: Turbo mängu teema

            täna ühtegi bwg hääletajat välja ei võta raudselt

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #156
              Re: Turbo mängu teema

              karupoeg (11), overbet (11) või WOW keegi neist peab olema, mis küla arvab.

              KÜLATARK kui sul on 1 nimi kasvõi neist peeked, siis tule välja!

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #157
                Re: Turbo mängu teema

                Siis on pöörfikt mäng tehtud kah!

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #158
                  Re: Turbo mängu teema

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  karupoeg (11), overbet (11) või WOW keegi neist peab olema, mis küla arvab.

                  KÜLATARK kui sul on 1 nimi kasvõi neist peeked, siis tule välja!
                  ÄRA TULE

                  KUI SA ISE VÕI PEEK OHUS POLE

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #159
                    Re: Turbo mängu teema

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    ei tea miks? wtf.
                    teist mängu järjest surub mind lambist.

                    ainuke põhjus, miks ma sees olen praegu on see, et kui ta tapaks ainukese hundina karupoja öösel, siis elusees keegi endgames ei usuks teda. Keegi ei jätaks vapsikut sisse. Seega pidi ta minu jätma omale alibi loomiseks

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #160
                      Re: Turbo mängu teema

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      ma ühte küla tean peale enda
                      Peeki polnud, selle põhjal siis tapeti.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #161
                        Re: Turbo mängu teema

                        obv kui hunt peegitud siis game over

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #162
                          Re: Turbo mängu teema

                          irw Karupoeg on hunt siin ma üten!

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #163
                            Re: Turbo mängu teema

                            Karupoeg või WOW.. Kumb loogilisem?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #164
                              Re: Turbo mängu teema

                              eino tra kõik hääled olid visahingel. vapsik tegi BWG-ga coveri, kõik õnnestus ka kuni lõpus eyestabber viimasel sekundil ***** keeras.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #165
                                Re: Turbo mängu teema

                                MA võtaks overbeti täna?
                                Kaks korda proovis minu rongi käima saada, teine kord veel vahetult peale BWG rongi kävitumist

                                Comment

                                Working...