Turbo mängu teema
Collapse
X
-
Comment
-
-
Re: Turbo mängu teema
ÄRA TULEAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustkarupoeg (11), overbet (11) või WOW keegi neist peab olema, mis küla arvab.
KÜLATARK kui sul on 1 nimi kasvõi neist peeked, siis tule välja!
KUI SA ISE VÕI PEEK OHUS POLE
Comment
-
Re: Turbo mängu teema
teist mängu järjest surub mind lambist.Algselt postitas VisaHing Vaata postitustei tea miks? wtf.
ainuke põhjus, miks ma sees olen praegu on see, et kui ta tapaks ainukese hundina karupoja öösel, siis elusees keegi endgames ei usuks teda. Keegi ei jätaks vapsikut sisse. Seega pidi ta minu jätma omale alibi loomiseks
Comment
-
Re: Turbo mängu teema
Peeki polnud, selle põhjal siis tapeti.Algselt postitas Char Vaata postitustma ühte küla tean peale enda
Comment
Comment