Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Timz0333, sa oled Mart Viisitamm, tegelikult sa nii paha ei olegi, sa küla hundinahas lammas. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.
.

Timz0333, sa oled Mart Viisitamm, tegelikult sa nii paha ei olegi, sa küla hundinahas lammas. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.
Comment