Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2101
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!



    Timz0333, sa oled Mart Viisitamm, tegelikult sa nii paha ei olegi, sa küla hundinahas lammas. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.
    .

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #2102
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      mäng oli juba lahendatud

      never gonna werewolf again

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #2103
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        There are currently 10 users browsing this thread. (10 members and 0 guests)
        Liitugem turbosse nüüd
        VÕimalus neile kes tavalisse ei rega, kuna ei saa pidevalt online olla.

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #2104
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Superlahe oli, ma Pole ammu sellist närvipinget pidand tundma. :D nii mõnigi klient pidi teie pärast kauem ootama, aga ma ei kahetse midagi. Eritänud Maxile, ilma ta toetuseta ma poleks vist üldse eriti suud lahti teinud.
          Ja ranka, järgmine kord kui 2 paari tuled, siis hoia oma (hundi)nahk! :D

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #2105
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            tänud lenC, et viitsisid sellise laheda mängu läbi viia ja kõikidel väljakukkujatel oli ka hea tshatis möliseda. aga m... oled sa selle pärast, et sa ei viitsinud random.orgi enam edasi vajutada. see, et sa tahtsid, et ranka hundiks saaks ja vajutasid 13x seda... joppenpuhh, oleks võinud siis nii kaua vajutada, et ma ei satuks sinna, nagu ma sinule saadetud pm-s mainisin. aga muidu 5+

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #2106
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Jea! Kiitus ka rahvavaenalsele. Esimest korda mängides kohe hunt olla on karm.
              Loodetvasti mängid teinekordki!

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #2107
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Njaa, alguses jäin isegi oma mänguga rahule, aga reaalsuses on ikka ajatsoonid liiga mööda, et midagi sellist teha. Sain päevade alguses oma 3-4-5h aktiivset aega(samas kui midagi peale tööd teha tahtsin, siis ei saanud foorumis olla). Varem läks mäng lukku 10.00, mis sobis mulle päris hästi kuna see minu aja järgi 6 hommikul ja ärkan 5.15, aga kuna see mäng muudeti siis mäng läks kinni 5, ärkasin küll mõned hommikud 4.30 üles, aga vahest lihtsalt tahtsin kauem magada ja täna nädalavahetuse tõttu ei ärkand üldse äratuse peale.

                Mäng mulle tegelet meeldis, skypes oli mõnus möla käimas ja olin tegelikult hingega asja juures kuni viimase päevani.
                Tulevikus ei saa ilmselt ikkagi osa võtta.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #2108
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Wp väga imelik mäng oli. Huntidelt ka wp ja kardaan oli staar täna, super postid.

                  Võiks veel selliseid olla. Kahju et minitsükliga samale ajale langes ka:(

                  Tänud LenC

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2109
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    random.org oli tõesti huntide kasuks see mäng. Oli ka tohutult õnne, enda mänguga obvious rahule ei jäänud. 100x küla olnud ja siis antakse hunduroll. Väga raske oli tõesti postitada. Kõik see ajapuuduse jutt oli muidugi bs ja nii edasi ja nii tagasi. wolf chat jooksis pea 24/7. Kuigi kõrvalt wolfina hole cardsid avatuna on kerge öelda aga imo oli tegelt vastus külal ilusti silme ees. Mõned mängijad tegid samuti väga häid riide. Ainuke probla oli, et ei mindud nende riididega. Siiski gg küla. Ma arvan, et kui modkille poleks olnud oleks küla võitnud ka.

                    VisaHing=AhvKongost. bannige see kasutaja ja saatke tagasi Kongosse kust ta tuli.

                    well hosted Lenc

                    //poleks gimmickut teinud ja sama nimel alt wolf olnud, siis oleks insta murdunud vist. :D
                    Last edited by VisaHing; 16.11.13, 00:48.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #2110
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Kristjan, kas ma oleks olnud sinu täna õhtune peek? ja ära seda rumala KT juttu südamesse võta. pidin kuidagi sind kahtlasema näitama (kuigi dnb peek oli tõesti kehv imo).

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #2111
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Üks asi veel, et imelik et mõningad ei uskunud seda KL KT claimi.

                        Ma lihtsalt ei usu seda, et non-KT tuleks seal välja lambist. Eriti kui pole KL polnud tuld tol peal tol hetkel ja see claim oli samuti vägagi usutav.

                        ma joogine seega vabandust et sõnastus väga panges.
                        Last edited by VisaHing; 16.11.13, 00:52.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #2112
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          ma for real ei uskunud seda kuni selle hetkeni mil tupac claimis mõrvari rolli. teema lahti tegin ja nägin, et öösel Laasi ei tapetud, siis arvasingi, et ta mõrvar, sest imo me sokutasime ta nii hästi öökilliks.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #2113
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            Kristjan, kas ma oleks olnud sinu täna õhtune peek? ja ära seda rumala KT juttu südamesse võta. pidin kuidagi sind kahtlasema näitama (kuigi dnb peek oli tõesti kehv imo).
                            jah olid mu tänane peek.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #2114
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ma otsustasin, et teen peekid ainult selle järgi, kes minu arust kõige kauemaks sisse võiksid jääda ja blokin igasugused oma tellid ära sellest, sest kuna öösel toimus palju tapmisi, siis ei tahtnud wasteda ühtegi peeki, et külal oleks max infot lõpus. Plaan oli peale night3 kohe välja ka tulla, et worst case scenario isegi külal chance püsiks.

                              Claimiga välja tulek oli kõige toughim mu jaoks ja lõpuks panin seal täiega pange, oleks pidanud kohe hardclaimima või mehclaimima, mitte selline vahepealne.

                              Emmalt olid ka täna head postid imo ja clearis end minu jaoks ainsana külaks ja just siis kui 4 küla veel välja toodi, minu arust väga wp.

                              Tore mäng oli ja mulle meeldis see respect ja viisakus ka, mis püsis. Eriti sellise suure fieldiga ja kohti tiltamiseks oli küll. Veel selliseid!

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #2115
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                tegelt tundub loogiline küll. kõige sickim see, et sa olid meie esimese õhtu peek ja see sai blokeeritud. igastahes lenCilt tuli kiri, et Kristjani rolli informatsioon teieni ei jõudnud vms.

                                Comment

                                Working...