Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2071
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tänud lenC mängu eest.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #2072
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      pro, kardaanist ma küll seda ei uskunud :D

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #2073
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        kes mis tegelane see on? palun räägi nüüd

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #2074
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Lenc, mis poliitik mina olin? : )

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2075
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            C E L E B R A T I O N

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2076
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              pane kõik rollide kirjeldused üles

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #2077
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                eluvend ja kardaan olid nii clear kui clear minu jaoks...

                a mis teha. küla oli suht passiivne..täna näiteks top posterid olid hundid

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #2078
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  pro, kardaanist ma küll seda ei uskunud :D
                  lõpp läks väga closeks. oleks tupac kaotanud flipi ja timz mitte, siis oleks pidanud homme hakkama otsima hunti tupaci rongi pealt. ja seal olid sina + 3 hunti. ja sa olid väidetavalt peeked. siis oleks suht gg olnud kah. lootsin, et iamallin paneb lõpus ikka tupaci peale ja jääb 5-5, aga ei.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #2079
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!



                    KristjanLaas, sa oled Lennart Meri. Sina suudad eristada head halbadest, sa oled külatark. Sa pead igal ööl (alustades nüüdsest) mulle päringu esitama ühe mängija kohta, kelle võistkondakuuluvuse kohta sa teada saad. Esita esimene nimi enne esimese mängupäeva algust(12.11 10:00). Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.


                    [eemaldatud] ja Emma, te olete Riisalu ja Gräzin.Te olete küla paarilised. Alustades nüüdsest on teil võimalus teemaväliselt suhelda 24h päevas. Kui [eemaldatud] peaks peale teist mängupäeva elus olema, siis sa pead tapma mängija enda valikul. Te võidate kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.


                    Char, sa oled Ken-Marti Vaher. Sa oled tavaline külaelanik. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.


                    IamAllin, sa oled Rein Lang. Sa oled tavaline külaelanik. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.


                    Dnbftw, sa oled Sven Mikser. Sa oled tavaline külaelanik. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.


                    eluvend, sa oled Tõnu Trubetsky. Sinu kuuluvus Keskerakonnas jäi üürikeseks, seetõttu su roll ongi ühe päevaga oma töö ära teha ja siis rahulikult maapeale tagasi tulla. Sa oled huntide esimese öö mõrtsukas. Peale esimese mängupäeva lõppu pead mulle saata nime mängijaga, keda sa tappa soovid.


                    yolpa, sa oled Villu motherfucking Reiljan. Sa oled huntide teise öö mõrtsukas. Peale teise mängupäeva lõppu pead mulle saata nime mängijaga, keda sa tappa soovid.


                    kardaanirist, sa oled Anna-Maria Galojan. Sa oled Eesti karistusorganite eest lennus, peale kolmandat mängupäeva hiilid sa salaja läbi Schengeni aga korraks kodumaale, et siin midagi kurja ette võtta. Sa oled huntide kolmanda öö mõrtsukas. Peale kolmanda mängupäeva lõppu pead mulle saata nime mängijaga, keda sa tappa soovid.



                    ranka, sa oled Kristiina Ojuland. Nagu päriselus, on sul ka siin võime oma hääli duubeldada. Sa oled huntide 2xhääletaja. Iga hääl, mida sa mänguteemas sooritad loeb kahe häälena.
                    .

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #2080
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Lolplayers.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #2081
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        panen kõik, mis öösiti toimus ja random asjad homme, praegu peole, gg

                        Comment

                        • Emma
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 529

                          #2082
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Täitsa pekkis. Reaalselt tuli 20 soomlast peale sellisel hetkel :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2083
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            very nice. thanks lenc, best host.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #2084
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              eluvend ja kardaan olid nii clear kui clear minu jaoks...

                              a mis teha. küla oli suht passiivne..täna näiteks top posterid olid hundid
                              Hmmmm... Lemme refreshen your mind.
                              "yolpa nii ebaaktiivne, vahepeal pop's in thread - hence ta küla"

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #2085
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                Anyways, pean hetkel minema ja ei tea kas jõuan enam tagasi, jätan siis yolpa ikkagi hetkel.

                                Öökill võiks olla ranka minu arvates, mis tesed arvavad?
                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                lõpp läks väga closeks. oleks tupac kaotanud flipi ja timz mitte, siis oleks pidanud homme hakkama otsima hunti tupaci rongi pealt. ja seal olid sina + 3 hunti. ja sa olid väidetavalt peeked. siis oleks suht gg olnud kah. lootsin, et iamallin paneb lõpus ikka tupaci peale ja jääb 5-5, aga ei.
                                nah, ei tahtnud, sest minu 2 peamist kahtlusalust olid yolpa ja ranka. Täna oleks pidanud minema yolpa ja öösel ranka. Char, Laas, mina, dnb oleks confirmed külad olnud. Lisaks küla listis emma ja tupac. Alles oleks jäänud sina, timz, eluvend.

                                Peale seda oleks muidugi peesse läinud, sest hundiks oleks 100% pakkunud sind ja timzi.

                                Comment

                                Working...