Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Emma
    Grinder
    • Mar 2013
    • 529

    #1981
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Mina pole nõus laasi võtma. Ranja, yolpa või tupac

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #1982
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      Kui timz ei teegi oma postitusi täis, kas sis pole mõistlik ta ise välja võtta?
      Mõtleme selle stsenaariumi ka korra läbi, pliis
      Whatchu talkin bout? Kui ei tee, siis mõttetu välja võtta ju, ju saab modkilli

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1983
        Vote Count 1832 to 1982

        Hääled seisuga post 1832 kuni 1982
        Öö saabub 01:00:58 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        6 yolpa IamAllin (12), Tupac (7), kardaanirist (24), Emma (25), Dnbftw (13), KristjanLaas (26)
        1 Char yolpa (4)
        1 KristjanLaas Char (16)
        3 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (3), eluvend (10)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1984
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Emma Vaata postitust
          Poh paneme ranka siis? :D mu jaoks kindlam valik isegi
          Algselt postitas Emma Vaata postitust
          Mina pole nõus laasi võtma. Ranja, yolpa või tupac
          mille alusel sa mind võtad? ja miks on seal ":D" märk? miks ei sobi laas ja miks te kõik tupaci kaitsete? minul on sama küsimus, et rong seisab yolpa peal, ja kõik on mega-happyd. see ei make sense.

          emma, miks sa wolf ei ole ja nüüd oled muutunud aktiivseks?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1985
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            timz ei ole postitanud, tupac ei ole, imallin vaikne. ma olen päris kindel, et üks inactive on wolf, suur osa yolpa peal ning mõni üksik chari või laasi peal.

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #1986
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Laasi polegi mõtet võtta. Tema võtavad öösel hundid (kui ta KT) või meie päeval(kui ta elus homme).
              Mõelge parem see läbi, et kas on kasulik timz jätta flipi peale või peame ise pooma äkki? Kunagi üks hundimäng ka seda asja arutati, ma ei mäleta mis siis otsustati, sest ma ei saanud päris hästi aru sellest teemast.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1987
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                tupac

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1988
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  muideks kui tupacit suruda, siis alati: ei sina oled wolf ja muutub aktiivseks. kui enam mitte suruda, siis "kaob" kuskile ära, kui on safe. ühe päeva häälte tõstmine siin mängus vist ei loe midagi ning ikka rapsitakse huupi.

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #1989
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Emma Vaata postitust
                    Whatchu talkin bout? Kui ei tee, siis mõttetu välja võtta ju, ju saab modkilli
                    Kui ta küla siis võtame suure riski kaotada mäng (homme toimub, kui ei sure 3 küla).
                    Kui ta hunt siis sweet.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1990
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      yolpat ma ei hääletaks, timzi ka, sest mõlemal on modkilli flip soola. s.t. ma ei tea, kas on mõtet riskida v mitte? kas on mõtekam võtta üks päev või mitte?

                      yolpa puhul räägib see, et ta võib hunt olla ka inactive.eelmine mäng olime koos hundid ning ta käis online suhteliselt harva, kuna aussies teine kell. seega tema modkilliga me võiksime ju riskida?

                      Comment

                      • Emma
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 529

                        #1991
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Quotesin eespool su posti, mis su hundiks teeb mu arust. Ma ei ole hunt, sest ma olen maxi paariline. Aktiivne, sest usun laasi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1992
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Emma Vaata postitust
                          Quotesin eespool su posti, mis su hundiks teeb mu arust. Ma ei ole hunt, sest ma olen maxi paariline. Aktiivne, sest usun laasi.
                          Aa. Ma ei ole poste lugenud. Ei teadnudki seda. Pole keegi teine ka claiminud siis usun.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #1993
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            tupac. kui laas on küla, siis hundid peavad raiskama tema peal killi.

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #1994
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Char, iamallin ja emma. Kuidas teile tundub see timzi asi? Tundub veider, et keegi ei vaevugi seda kaaluma

                              Comment

                              • Emma
                                Grinder
                                • Mar 2013
                                • 529

                                #1995
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Ma võin kaaluda. A see kuidas ta eile ähvardas oma luuletusega mind ära tappa, äkki on küla mõrvar...

                                Comment

                                Working...