Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1966
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    fu, ma ei peeki mängijat, keda on nii kerge lynchida never.
    millise nime kohta see käis?

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1967
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      yolpa, kardaan (head postid kui küla on ja sai aru, et olen KT), tupac, ranka, timz. Üks neist siis mitte. Ranka või timz pigem.
      ehk siis selles listis on neli hunti ja sa peekisid kõikide nende nimede asemel Chari?

      wow. sa oled kas maailma kõige kehvem KT või tegid fake claimi. arvestades, et sa oled seda mängu palju kordi varem mänginud, siis ma kaldun viimase poole.

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #1968
        Re: EOD Vote Count 1481 to 1826

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        Hääled seisuga post 1481 kuni 1824
        On öö

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        8 eyestabber ranka (38), BlackWerewolfGenie (45), timz0333 (27), eluvend (25), Char (40), IamAllin (17), Emma (21), Tupac (5)
        3 Tupac Ahv Kongost (26), taavi (16), Dnbftw (5)
        1 Ahv Kongost KristjanLaas (28)
        1 KristjanLaas eyestabber (4)
        1 Emma yolpa (8)
        1 unvote kardaanirist (22)
        1 ei ole hääletanud pilme10 (0)
        Eilne lõpptulemus. Vaevalt kõik hundid olid stabberi peal, sest teadsid et poomisele läks külamees.

        .

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1969
          Vote Count 1832 to 1968

          Hääled seisuga post 1832 kuni 1968
          Öö saabub 02:09:48 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          6 yolpa IamAllin (12), Tupac (7), kardaanirist (23), Emma (21), Dnbftw (13), KristjanLaas (26)
          1 Char yolpa (4)
          1 KristjanLaas Char (13)
          3 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (3), eluvend (6)

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1970
            Re: EOD Vote Count 1481 to 1826

            Algselt postitas eluvend Vaata postitust
            Eilne lõpptulemus. Vaevalt kõik hundid olid stabberi peal, sest teadsid et poomisele läks külamees.

            .
            miks sa seda arvad üldse, et olid?

            ma ka ei usu..arvestades seda, et kongo näiteks ei olnud, siis arvan, et teisedki hundid olid kuskil mujal peal.


            ma ikka võtaks laasi ära, hetkel mõtleb ka mida vastata ja juba kahtlane asi ikka..nii rumalalt mängib ju külane, laas ei ole rumal ju

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #1971
              Re: EOD Vote Count 1481 to 1826

              krt yolpa peal kõik..no ma ei tea...

              yolpa pmst pole tegelt ühtegi posti teinud siia...tavaliselt on motivatsiooni puudus inimestel siis, kui saavad igava rolli, ehk küla..

              hetkel yolpa rong nii pikk, et kaldun arvama, et oleme valel teel isegi ..

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #1972
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Kas timzi puhul see tavapärane olnud, et päeval vait ja tuleb alles õhtul?
                Maybe ongi Laasil õigus ja nüüd istub timz vaikselt nurgas ja ei jule postitada.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #1973
                  Vote Count 1832 to 1972

                  Hääled seisuga post 1832 kuni 1972
                  Öö saabub 02:00:58 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  6 yolpa IamAllin (12), Tupac (7), kardaanirist (23), Emma (21), Dnbftw (13), KristjanLaas (26)
                  1 Char yolpa (4)
                  1 KristjanLaas Char (15)
                  3 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (3), eluvend (7)

                  Comment

                  • Emma
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 529

                    #1974
                    Re: Vote Count 1832 to 1972

                    See oleks muidugu eriti kurb, kui täna samasugune pikk rong kui eile ja veel lõppeks ka samamoodi

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #1975
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      mhmh, natuke kahtalne et kõik rahul ja mäng seisab

                      Comment

                      • Emma
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 529

                        #1976
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Poh paneme ranka siis? :D mu jaoks kindlam valik isegi

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #1977
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Mul plaan tänaseks:

                          Võib võtta: yolpa, timz, ranka, tupac, dnb

                          Kes täna puuakse, ükskõik neist. Teise valib mõrvar ise, kes talle tundub kõige enam kahtalne.
                          KristjanLaasi ja yolpat pole mõtet, sest nad välistavad üksteist. (st järgmise päeva kindel rong)

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1978
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            yolpa pole nagu pmst midagi teinud siin mängus..pmst pole tema poolt eriti poste..lambist vahepeal tuleb ja ütleb midagi.

                            pigem küla. võtame laasi maha noh..nahhui..kutt teeb KT claimi ja siis kaob kuskile minema ja me peame uskuma..
                            kui ta oleks küla KT, siis ta plaaniks seda claimi, tooks rohkem argumente ja tõestusi või nii..

                            no kamoon. miks ta peaks nii välja tulema..ja sellised peekid..EI usu seda.

                            laas on tark mängija..ta pmst tuleb KTga välja ja siis kogu lugu.tal peaks olema juba mõttes siis ammu, kes võiks potensiaalsed hundid olla, aga tal pole midagi..lihtsalt see KT list..

                            tundub liiga kerge rong yolpa. liigume laasi peale ära.

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #1979
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Kui timz ei teegi oma postitusi täis, kas sis pole mõistlik ta ise välja võtta?
                              Mõtleme selle stsenaariumi ka korra läbi, pliis

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1980
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                kui laasi tapame, siis kes on öökill?

                                Comment

                                Working...