Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #481
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Sel juhul ta külamõrtsuka killiks/lynchiks sobiks ju paremini.
    Ma ei tea mul vahel hakkab kahju sellistes olukordades,

    nagu 17er ei tahtnud timzi day1, sest ta oli 4x järjest day1 surma saanud.

    Ja praegu RV algatas selle mängu ja sebis offtopicus mängijaid jne, ma jätaks ellu day1.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #482
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Tegelt, kui me arvame, et RV nii kindel hunt siis ta pole ka hea peek, sest poome üles ta nkn varsti.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #483
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        0 posteri peek on ka risky.

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #484
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          davai, ma nüüd kohal! ilmselt ka aktiivne kuni päeva lõpuni

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #485
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Rootslased on ka ilmselt vait, kuna ikkagi uus olukord nende jaoks ning kuna nad on ainult kahekesi, siis ilmselt ei oska midagi väga teha ülejäänud 23 mängija vastu. Muidugi kehtiks see ainult vaiksemate ja võibolla keskmiste mängijate kohta, suured kalad ajaks möla samamoodi nagu varem.

            Comment

            • Tupac
              Julm Donk
              • Oct 2013
              • 46

              #486
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              ok, lugesin läbi postitused ja mu arust lock külad Dnbftw, Maxi, Char, q_q.
              Hundid arvatavasti need kes pole väga postitanud ja lihtsalt ootavad kuni külad üksteist süüdistavad ja siis lõpus vaatavad kellele hääle panevad. Praegu panen timz0333 sest viimased postitused tunduvad kahtlased ja hetkel hoiab ikka veel häält minu peal.

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #487
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Rootslased on ka ilmselt vait, kuna ikkagi uus olukord nende jaoks ning kuna nad on ainult kahekesi, siis ilmselt ei oska midagi väga teha ülejäänud 23 mängija vastu. Muidugi kehtiks see ainult vaiksemate ja võibolla keskmiste mängijate kohta, suured kalad ajaks möla samamoodi nagu varem.
                Rootslased?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #488
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Selgita lock külasid, tupac.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #489
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas taavi Vaata postitust
                    Rootslased?
                    Neutrals. ^_^

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #490
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      0 posteri peek on ka risky.
                      In my book mitte risky vaid kohutav. Esiteks 0poster saab 50% modkilli.

                      Teiseks inactive peegiga, mis sa teed selle peegiga isegi siis kui ära luckboxib ja ta wolf on? Ok, tõmmatakse oksa ja 6 hundi asemel 5, aga infot pole ikkagi. KT ülesanne külale võimalikult palju infot geneda. Worst (ja likely) case scenario, et inactive vend villa ja absull mitte midagi pole peale hakata selle infoga.

                      Kui näiteks peekida semiaktiivset/kaasamõtlevat venda, siis info, et ta villager, on ka väga väärtuslik.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #491
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ok soul read time, post game quoten, kui täppi läheb:

                        hundi tiim on täpselt:
                        RV
                        Avicii
                        eyestabber
                        mylolo
                        timz
                        ranka

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #492
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          A jah, unustasin, et 50% modkill.

                          Need, kellel alla 5 posti obv ei peeki jah.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #493
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            In my book mitte risky vaid kohutav. Esiteks 0poster saab 50% modkilli.

                            Teiseks inactive peegiga, mis sa teed selle peegiga isegi siis kui ära luckboxib ja ta wolf on? Ok, tõmmatakse oksa ja 6 hundi asemel 5, aga infot pole ikkagi. KT ülesanne külale võimalikult palju infot geneda. Worst (ja likely) case scenario, et inactive vend villa ja absull mitte midagi pole peale hakata selle infoga.

                            Kui näiteks peekida semiaktiivset/kaasamõtlevat venda, siis info, et ta villager, on ka väga väärtuslik.
                            So-so.

                            Ma ütleks, et mängija, kes vähe postitab -- teda on raske lugeda.

                            Niiet ta on unknown. Unknown mängijaid on hea peekida.

                            Need ei saa öösel surma ja kui claimid siis sul elus peekid.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #494
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              väga halb soulread tundub. ranka loed hundiks mille põhjal?

                              Comment

                              • Tupac
                                Julm Donk
                                • Oct 2013
                                • 46

                                #495
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Selgita lock külasid, tupac.
                                Sina, sest postitad palju ja hundina mängiksid rahulikumalt, plus oled clearinud palju kes mulle ka väga külased tundunud. maxi tuli selle teooriaga välja ja teiste postid tundusid ka väga külased, kuskil paarsada posti tagasi, ei viitsi neid hetkel välja otsida. Loogiline et hundid ei julge väga postitada ja sellepärast ei võtaks kedagi kes palju positab, readida ka raske neid kes vähe postitavad.

                                Comment

                                Working...