Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Ma ei tea mul vahel hakkab kahju sellistes olukordades,
nagu 17er ei tahtnud timzi day1, sest ta oli 4x järjest day1 surma saanud.
Ja praegu RV algatas selle mängu ja sebis offtopicus mängijaid jne, ma jätaks ellu day1.
Algselt postitas overbet
Vaata postitust
nagu 17er ei tahtnud timzi day1, sest ta oli 4x järjest day1 surma saanud.
Ja praegu RV algatas selle mängu ja sebis offtopicus mängijaid jne, ma jätaks ellu day1.
Comment