Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvend
    Grinder
    • Sep 2010
    • 640

    #1951
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    pluss ma pean minema 5min pärast tööle ja ei saa õhtul mängida.
    Oled sa üldse mõne õhtu siin olnud? :(

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #1952
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      Iamallini teemat edasiarendades. Laasi kt-claim on hea taktika ka huntidel. Sest praegu on 11 mängijat, kellest 4 hundid. Kui täna läheb küla ja öömõrvar ka küla võtab, oleme kaotanud (päevaks jääb 4 küla v 4hunt).
      St, suhtugem ettevaatlikult sellesse. Ja tänane vote ja öökill on vaja kindlalt tõsiselt läbi mõelda!
      Ai kurja, ma mõtlesin, et igatepidi on homne ees?

      Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1953
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        yolpa, kardaan (head postid kui küla on ja sai aru, et olen KT), tupac, ranka, timz. Üks neist siis mitte. Ranka või timz pigem.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1954
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          ja miks mind öösel ära ei tapetud..ma kõige rohkem küla moodi ja küla nagunii mind päeval ei lynchiks.

          kas mu nimekiri, mis eile tegin oli liiga täppi, et oleks tähelepanu tõmmanud?
          sind peekides üritasin hunti peekida btw, polnud su liin nii küla midagi.

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #1955
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            MA tahaks väga ranka täna killida või vähemalt öökillina välja saada.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #1956
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
              Ai kurja, ma mõtlesin, et igatepidi on homne ees?

              Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?
              kes sul hundilistis?

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #1957
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?
                Mhm. Hea mõte
                Või siis tulenevalt poomise tulemusest võib öömõrvar yolpa võtta, kui tundub reaalne ta.
                Kas ma olen imelik, aga ma ei mäleta ühtegi yolpa postitust?

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1958
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                  Oled sa üldse mõne õhtu siin olnud? :(
                  ma mängisin oma mängu täpselt nii nagu oskasin, et võimalikult kauaks sisse jääks.
                  Toimis ja meil on elus mängijat kõik ühest teamist peeked ja mina huntide kohustuslik öökill. Homme saavad leveldamise lõpetada ja siis on neil sama võrdsed võimalused üksteisega confirmed küladena suhelda nagu huntidelgi.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1959
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    pluss ma tulin välja, sest järgmised neli huntide öökilli on nüüd teada, hakake vastavat käituma. Nemad ei saa enam manööverdada killidega. Kui Täna lynchite/mõrvate kellegi sellest neljasest tiimist, siis on läbi mäng küla jaoks, hetkel tulin välja just selleks, et võimalikult vara aru saaksite ja ära tunneksite end. Mina oleks mitte välja tulles liiga suure %-ga välja läinud täna pluss ma pean minema 5min pärast tööle ja ei saa õhtul mängida.

                    Lihtsalt ma ütlen täpselt välja mis toimub ja veel seda ka, et ärge laske müral kottida end (Pluss ma poleks mingi stsenaariumi järgi siin hundina claiminud, nende jaoks läks mäng ideaalselt selle hetkeni) ja ometi lasete kardaanil hullu panna siin.
                    sa ära higista ja proovi järgmine kord paremad peekid teha. mis kuradi peekid on overbet ja dnb? ja siis eile õhtul peekid chari kui mängus oli BWG (kelle kohta ise ütlesid, et teeb kahtlast mängu), ahv, tupac, isegi timz. ise teed küla jaoks mängu keeruliseks oma rumalate peekidega.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #1960
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      ty, et mu ellu ka jätsid eluvend.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1961
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        yolpa, kardaan (head postid kui küla on ja sai aru, et olen KT), tupac, ranka, timz. Üks neist siis mitte. Ranka või timz pigem.
                        ma ei ole üldsegi kindel, et sa oled KT. aga mul sinu vastu raske hääletada ka, sest usaldan enda readi ja ütlen, et sa oled külamõrvar.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #1962
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          sa ära higista ja proovi järgmine kord paremad peekid teha. mis kuradi peekid on overbet ja dnb? ja siis eile õhtul peekid chari kui mängus oli BWG (kelle kohta ise ütlesid, et teeb kahtlast mängu), ahv, tupac, isegi timz. ise teed küla jaoks mängu keeruliseks oma rumalate peekidega.
                          fu, ma ei peeki mängijat, keda on nii kerge lynchida never.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1963
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            ma ei ole üldsegi kindel, et sa oled KT. aga mul sinu vastu raske hääletada ka, sest usaldan enda readi ja ütlen, et sa oled külamõrvar.
                            ei usu, ta külane ei tõmbaks nii küla ja huntide tähelepanu enda peale..tahaks öösel edasi mõrvata..

                            eriti peale nii successful eelmise öö killi.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1964
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ma olen rahul oma peekidega, sest nad on elus. IDC mis ütled.

                              Ma läksin ja gl.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1965
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?
                                kes on järgmine kahtlusalune? praeguse mängukäiguga julgen mina yolpa kõrvale panna ainult tupacu.

                                Comment

                                Working...