Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #1936
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    St eilse öö peak oli BWG, mitte sina.

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #1937
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      hei.
      jalkat ka vaatate?
      Peale jalkat on 15 min, et asju otsustada... Ma kardan et enne ma liiga aktiivne ei saa olla rongide juures.
      ehk: kuni 18:45 olen teemas, siis poolajal ja siis peale mängu.
      praegu kohe teemat lugema...

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #1938
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Küla mõrvar siis võtab öösel tupaci? Ranka muidu ikka veel undu mu arust. See post, mida quotesin täna rankat hääletades... Miks ta peaks külana sellist asja ütlema?

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1939
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          kui ta peekis chari ja pani ta külaks, siis suurem võimalus, et saab täna chari enda järgi hääletama? hetkel jääb tõesti tunne, et üritab õiget KTd panna counterclaimima. rõhutas ka ju sellele, et "näe, pole counterclaimitud, ju siis ikkagi olen KT" ja loodab, et KT sellise provotseerimise peale counterclaimi teeb?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1940
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            peekid on muidugi head täiega..kõik külad..mitte ühtegi hunti kunagi kätte ei saa noh..

            ei usu, et ta tuleks külade listiga välja hommikul nii, kui pole probleemi, et veel üks öö peekida.


            KristjanLaas

            dvai külad..mõelge läbi..ta käik ei ole loogiline..
            Ära hakka leveldama, isegi kui mind ei usu, siis täna mu lynch oleks worst play ever.

            Kõik keda nimetasin teavad ise ka, et te olete külad, lihtsalt usaldage siin ja suhelge kolmekesi, hundid ei saa selle peale midagi teha, ei hääleta eraldi palun.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #1941
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Või öökillina proovida rankat?

              Comment

              • Emma
                Grinder
                • Mar 2013
                • 529

                #1942
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Ma nõus obv. A teised?

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #1943
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  kui ta peekis chari ja pani ta külaks, siis suurem võimalus, et saab täna chari enda järgi hääletama? hetkel jääb tõesti tunne, et üritab õiget KTd panna counterclaimima. rõhutas ka ju sellele, et "näe, pole counterclaimitud, ju siis ikkagi olen KT" ja loodab, et KT sellise provotseerimise peale counterclaimi teeb?
                  samas, kui laas oleks fakeKT ja õige KT ei taha välja tulla vähese infi põhjal, siis peaks yolpa olema küla, est laas teda nii hullult pressib? Võibolla oleks parem võtta yopast kahtlusega järgmine täna välja. Aga laasi ma küll täna ei hääletaks, ilma õigeKT claimita küll mitte.

                  Anyways, pean hetkel minema ja ei tea kas jõuan enam tagasi, jätan siis yolpa ikkagi hetkel.

                  Öökill võiks olla ranka minu arvates, mis tesed arvavad?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1944
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    pluss ma tulin välja, sest järgmised neli huntide öökilli on nüüd teada, hakake vastavat käituma. Nemad ei saa enam manööverdada killidega. Kui Täna lynchite/mõrvate kellegi sellest neljasest tiimist, siis on läbi mäng küla jaoks, hetkel tulin välja just selleks, et võimalikult vara aru saaksite ja ära tunneksite end. Mina oleks mitte välja tulles liiga suure %-ga välja läinud täna pluss ma pean minema 5min pärast tööle ja ei saa õhtul mängida.

                    Lihtsalt ma ütlen täpselt välja mis toimub ja veel seda ka, et ärge laske müral kottida end (Pluss ma poleks mingi stsenaariumi järgi siin hundina claiminud, nende jaoks läks mäng ideaalselt selle hetkeni) ja ometi lasete kardaanil hullu panna siin.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #1945
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Emma Vaata postitust
                      Ma nõus obv. A teised?
                      millega nõus täpsemalt?

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      kui ta peekis chari ja pani ta külaks, siis suurem võimalus, et saab täna chari enda järgi hääletama? hetkel jääb tõesti tunne, et üritab õiget KTd panna counterclaimima. rõhutas ka ju sellele, et "näe, pole counterclaimitud, ju siis ikkagi olen KT" ja loodab, et KT sellise provotseerimise peale counterclaimi teeb?
                      jah ma vaatasin ka seda lauset...et rõhutas seda, et pole keegi claiminud veel vastu. mhmh

                      Comment

                      • eluvend
                        Grinder
                        • Sep 2010
                        • 640

                        #1946
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Kõik keda nimetasin teavad ise ka, et te olete külad, lihtsalt usaldage siin ja suhelge kolmekesi, hundid ei saa selle peale midagi teha, ei hääleta eraldi palun.
                        See õige ja seda peabki tegema.

                        KrisjtanLaas, kui sa KT siis miks mind ei peekind nagu q_q jättis välistusmeetodiga soovituse?

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #1947
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          kes su arvetes hundid on?

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1948
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            laas

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #1949
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Iamallini teemat edasiarendades. Laasi kt-claim on hea taktika ka huntidel. Sest praegu on 11 mängijat, kellest 4 hundid. Kui täna läheb küla ja öömõrvar ka küla võtab, oleme kaotanud (päevaks jääb 4 küla v 4hunt).
                              St, suhtugem ettevaatlikult sellesse. Ja tänane vote ja öökill on vaja kindlalt tõsiselt läbi mõelda!

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #1950
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                ja miks mind öösel ära ei tapetud..ma kõige rohkem küla moodi ja küla nagunii mind päeval ei lynchiks.

                                kas mu nimekiri, mis eile tegin oli liiga täppi, et oleks tähelepanu tõmmanud?

                                Comment

                                Working...