Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1921
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ärkasin. nüüd peaksin olema terve aja olemas.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1922
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Lähen sünnale atm, tulen enne üheksat veel korra sisse. Aga külad ärge oma häält muutke, yolpa välja ja homme uurime edasi. Keep calm :)

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1923
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        emma tubli, hea post ja mulle tudub, et saab korralikult juba koomale tõmmata.

        Küla võib selle mängu võita siin.

        Comment

        • Tupac
          Julm Donk
          • Oct 2013
          • 46

          #1924
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          kuna cleared külad hääletavad yolpat siis panen ka hetkel talle hääle

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1925
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            nõus, et yolpa võiks minna lynchina.

            Comment

            • Tupac
              Julm Donk
              • Oct 2013
              • 46

              #1926
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
              Kui Klaasi KT claim on õige, siis oleks minu küla list hetkel selline: Laas, char, dnb, mina, eluvend (tundub külane minu jaoks).

              Alles jäävad mängijad: emma, kardaan, timz, taavi, yolpa, ranka. Nendest 3 on külad ja 4 hundid. Hetkel tundub emma ka külasemad minu jaoks.

              Kui täna välja jätta Laas, char, dnb, mina, eluvend, emma, kardaan, timz, taavi, siis jääks valikuteks yolpa ja ranka.
              mulle meeldib see list, aga võiksite aru saada, et ma ka küla. Lisan veel, et kui ahv pani mind hundiks, siis olin ma üks peamine hundi kandidaate, miks ta peaks nii tegema, miks ta ei paneks just oma mingit teist hundi kaaslast hundiks?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1927
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                kuna cleared külad hääletavad yolpat siis panen ka hetkel talle hääle
                su iga teine post on järjest hundisem. iga teine!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1928
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  kes otsiks mulle klaasi claimi välja.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #1929
                    Vote Count 1832 to 1928

                    Hääled seisuga post 1832 kuni 1928
                    Öö saabub 03:00:59 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    6 yolpa IamAllin (5), kardaanirist (17), Emma (19), Char (5), Dnbftw (13), KristjanLaas (16)
                    1 Char yolpa (4)
                    3 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (3), eluvend (0)
                    1 Viga Tupac (7)

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #1930
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Day1 peek overbet, kes oli mõrtsukas, vihjeks jätsin:





                      Hiljem suri mõrtsukana.

                      Day2 peek oli IAmAllin

                      Vihjet jätta keerulisem, aga otsustasin ainsana tänase ja homsete peakide juures 100% kasutada.



                      Day 3 pick dnbftw

                      kõige selgem vihje, pluss terve see päev välistasin ta hundina



                      Tänane pick oli Char

                      Seega meil on 4 küla teada, saate nüüd omavahel kokku rääkida ja ülejäänud fieldil ei jää muud üle kui teie rongiga alati liikuda kuniks elus olete. Peaks veel olema nii sellest seisust välja tulla. Te olete ja jääte ainsateks confirmed küladeks, seega isegi kui teid on ainult 1 alles peavad kõik selle allesjäänud mängija readiga minema. Gl flipiga ja minge kolmekesi enda readidega ega ärge laske end mõjutada müral, seda üritavad pigem hundid.
                      siin

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1931
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        kes otsiks mulle klaasi claimi välja.
                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Day1 peek overbet, kes oli mõrtsukas, vihjeks jätsin:





                        Hiljem suri mõrtsukana.

                        Day2 peek oli IAmAllin

                        Vihjet jätta keerulisem, aga otsustasin ainsana tänase ja homsete peakide juures 100% kasutada.



                        Day 3 pick dnbftw

                        kõige selgem vihje, pluss terve see päev välistasin ta hundina



                        Tänane pick oli Char

                        Seega meil on 4 küla teada, saate nüüd omavahel kokku rääkida ja ülejäänud fieldil ei jää muud üle kui teie rongiga alati liikuda kuniks elus olete. Peaks veel olema nii sellest seisust välja tulla. Te olete ja jääte ainsateks confirmed küladeks, seega isegi kui teid on ainult 1 alles peavad kõik selle allesjäänud mängija readiga minema. Gl flipiga ja minge kolmekesi enda readidega ega ärge laske end mõjutada müral, seda üritavad pigem hundid.
                        pls

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #1932
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          post 1862, näed sisu ka.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1933
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                            mu tänane kõige suurem kandidaat hetkel kardaanirist, vaadake mis ta eile õhtul tootis - ta ütles koguaeg, et kui eye on küla, siis PEAB TAPMA öösel kristjanlaasi, kuigi kes on tegelikult 100% küla, nii proovis ta saada lihtsalt ühest külast veel öösel lahti
                            lisaks mu arust ta muutis viimasel hetkel oma hääle no vote-ks, mis on super kahtlane, just nagu püüdes ennast clearida.


                            tupac on rauselt hunt, mida postitust noh.

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust

                            Chari ja dnb peekid on need, mis mulle tunduvad ebareaalsed (samas neid on nii kerge enda peekideks panna, sest dnb on cleared küla ja char on pigem küla kui hunt) ja mis mind häirivad.
                            ma hakkasin ka seda mõtlema.. mind peekida on eriti random..ja üldse peekid on sellised mehhh

                            äkki üritavad päris KTd välja suitsetada, et ta counter claimiks?

                            miks kristjanlaas üldse tuli nii hommikul välja, kui polnud mingit ohtugi ega pinget, keegi ei süüdista teda ja lambist claimib?

                            BULLSHIT ..

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #1934
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              peekid on muidugi head täiega..kõik külad..mitte ühtegi hunti kunagi kätte ei saa noh..

                              ei usu, et ta tuleks külade listiga välja hommikul nii, kui pole probleemi, et veel üks öö peekida.


                              KristjanLaas

                              dvai külad..mõelge läbi..ta käik ei ole loogiline..

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #1935
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                peekid on muidugi head täiega..kõik külad..mitte ühtegi hunti kunagi kätte ei saa noh..

                                ei usu, et ta tuleks külade listiga välja hommikul nii, kui pole probleemi, et veel üks öö peekida.


                                KristjanLaas

                                dvai külad..mõelge läbi..ta käik ei ole loogiline..
                                Kardaan tõi enne väga head poindid välja, dnb ja sinu peakimine, samuti overbet. Siiski jätan mina täna yolpa peale, sest saame ühe öö juurde nagunii ja kui õige KT täna ei claimi, siis ma ei hakka klaasi panema, juhul kui ta tõesti on KT, mis pole võimatu.

                                Lisaks, mis mind paneb pisut kahtlema on see, et kui ta oleks fakeclaiminud hundina, siis miks ta ei oleks öelnud, et ta täna õhtune peak oli BWG? Oleks palju lihtsam olnud öelda, et peek oli BWG ja ta söödigi öösel ära. Sinu oleks ikkagi külaks ju kindlalt tembeldanud.

                                Comment

                                Working...