Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1861
    Vote Count 1832 to 1860

    Hääled seisuga post 1832 kuni 1860
    Öö saabub 07:00:58 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    1 yolpa KristjanLaas (7)
    1 ranka Emma (10)
    1 Char Dnbftw (8)
    1 Dnbftw Char (1)
    7 ei ole hääletanud yolpa (0), Tupac (0), timz0333 (0), ranka (0), kardaanirist (0), IamAllin (0), eluvend (0)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1862
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Day1 peek overbet, kes oli mõrtsukas, vihjeks jätsin:

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Püha müristus, mis plaanidega siin hommikupoolikul lagedale on tuldud. Agreed, et Maxi kõige lockim küla, aga kuidas seda masterplaani praeguseni arutatakse, on täielik müstika.
      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      kelle tapad täna?
      Hiljem suri mõrtsukana.

      Day2 peek oli IAmAllin

      Vihjet jätta keerulisem, aga otsustasin ainsana tänase ja homsete peakide juures 100% kasutada.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      IAmAllin on küla see mäng, 100%
      Day 3 pick dnbftw

      kõige selgem vihje, pluss terve see päev välistasin ta hundina

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Ma liigun jaurama ära, Gl külad dnb ja IAmAllin.

      ahv kongost
      Tänane pick oli Char

      Seega meil on 4 küla teada, saate nüüd omavahel kokku rääkida ja ülejäänud fieldil ei jää muud üle kui teie rongiga alati liikuda kuniks elus olete. Peaks veel olema nii sellest seisust välja tulla. Te olete ja jääte ainsateks confirmed küladeks, seega isegi kui teid on ainult 1 alles peavad kõik selle allesjäänud mängija readiga minema. Gl flipiga ja minge kolmekesi enda readidega ega ärge laske end mõjutada müral, seda üritavad pigem hundid.

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #1863
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Krissuu I knew it <3

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #1864
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Et siis ranka või yolpa või tupac või kes täna?

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1865
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            yolpa või tupac sellest listist siis.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1866
              Vote Count 1832 to 1865

              Hääled seisuga post 1832 kuni 1865
              Öö saabub 06:00:58 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              1 yolpa KristjanLaas (8)
              1 ranka Emma (12)
              1 Char Dnbftw (8)
              1 Dnbftw Char (2)
              7 ei ole hääletanud yolpa (0), Tupac (0), timz0333 (0), ranka (0), kardaanirist (0), IamAllin (0), eluvend (0)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1867
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Et siis 7 küla vs 4 hunti? Suht nutune seis. Keegi Char ei taha täna ära lynchida? Üritab pidevalt minust kui confirmed külast hunti välja võluda, aga ta ei taju ära kui obv see on temast.
                Algselt postitas Char Vaata postitust
                nalja teed ve? ma olen terve mäng üritanud solvida küla jaoks mängu pmst.

                ja sa pead mind hundiks? nalja teed?

                brainiac Dnbftw
                Algselt postitas Emma Vaata postitust
                dnbftw
                katsuge olla nüüd. dnb, sa oled minu jaoks küla. sina ja emma olete cleared pmst täpselt samal põhjusel, nii et cut it out.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1868
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  ja yolpa/tupac tunduvad reaalsed kandidaadid.

                  Comment

                  • Emma
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 529

                    #1869
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Loogilisem oleks võtta see, kes rohkem toodab midagi? tupac siis

                    Comment

                    • Tupac
                      Julm Donk
                      • Oct 2013
                      • 46

                      #1870
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      kristjan, dnb, char mu jaoks cleared külad,arvatavasti ka emma.iamallinn tundus ka eile külase jutuga. toon veel ühe põhjenduse miks ma küla:
                      Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                      Kuidas mulle hetkel tundub olukord. Poste tõsiselt palju ja nende analüüsimine võtab aega.
                      Võin hiljem põhjendada mõnda nime, et miks arvan nii aga praegu pean taaskord minema.

                      lisaks ta üritas hiljem pushida mind.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1871
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        hea post. ei cleari sind külaks (ja arvestades, mis kelbast sa d2 tootsid, siis miski väga ei saagi), aga yolpa tundub selles valguses parem kandidaat.

                        Comment

                        • Tupac
                          Julm Donk
                          • Oct 2013
                          • 46

                          #1872
                          Re: Vote Count 1832 to 1865

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          Vabandan, et mu aktiivsus nii häbiveeärne on, aga ei saa hetkel väga aktiivne olla. Igaksjuhuks panen Ahv Kongost ära tänaseks.
                          ka cleared küla

                          Comment

                          • Tupac
                            Julm Donk
                            • Oct 2013
                            • 46

                            #1873
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            mu tänane kõige suurem kandidaat hetkel kardaanirist, vaadake mis ta eile õhtul tootis - ta ütles koguaeg, et kui eye on küla, siis PEAB TAPMA öösel kristjanlaasi, kuigi kes on tegelikult 100% küla, nii proovis ta saada lihtsalt ühest külast veel öösel lahti
                            lisaks mu arust ta muutis viimasel hetkel oma hääle no vote-ks, mis on super kahtlane, just nagu püüdes ennast clearida.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1874
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ära hakka tootma jälle. mina olin esimene inimene, kes ütles Kristjanile, et ma ei taha eyestabberit lynchida. päeva lõpus (kui eyestabberi peal oli juba 7 häält) ütlesin, et kui lynchime eyestabberi, siis seda ainult selleks, et teada saada Kristjani roll. mine vaata kuidas Kristjan eile teda pushis ja siis mõtle, mis sinu käik külana öösel oleks. jätta see inimene sisse ja öelda "ah, juhtub" või võtta see mängija maha.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1875
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                ja ma ei võtnud viimasel hetkel oma vote maha. mine otsi üles. päris kindel, et eyestabberi peal oli 2 või 3 vote kui mina sealt maha tulin.

                                Comment

                                Working...