Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #1321
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Vabandan, et mu aktiivsus nii häbiveeärne on, aga ei saa hetkel väga aktiivne olla. Igaksjuhuks panen Ahv Kongost ära tänaseks.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1322
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Oled lugenud teemat?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1323
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        Vabandan, et mu aktiivsus nii häbiveeärne on, aga ei saa hetkel väga aktiivne olla. Igaksjuhuks panen Ahv Kongost ära tänaseks.
        Mis postini lugesid enne kui selle otsuse võtsid? See väga tähtis - ära häbene vastata. Kui oled küla, siis ei ole seal kahtlusevarju. Vaja üks asi teada.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1324
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Tupac Vaata postitust
          KristjanLaas kuna keegi timz-iga kaasa ei tule, kes ilmselgelt hunt
          Kui ei eksi, siis Laas oli vote-leader. Külana clearid kui Laas hunt. Keerad omale sitta kui laas küla.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1325
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Poh, hundid: eluvend, tupac, ahv
            Pea kindlalt hunt: rahvavaenlane.
            Siin peab olema viimane hunt: pilma, emma

            Semi-neutral sketchy, tahaks külaks pidada...
            BWG - usume siis tema pinkyt

            Külad:
            Char - tema d1 hundilist ja selle esitamine. Samuti maxi toetamine ja matemaatilised analüüsid selle toetuseks.
            dnbftw - teame miks
            eyestabber - nagu ütlesin, ta distantseerub sellest kes teda ründab kui ta on hunt. See mäng on risti vastupidi
            IamAllIn - tean tema küla mängu, esitab siin üht.
            Klaas - ta hundina spongeb liidreid, puuduvad oma readid. Seekord mängib oma peaga ja on külane.
            maxi - "Plaan maxi"
            Poolakas - tuli väitis, et tema noobhundina ei julgeks mängu lahendada. Sketchis mind seal kuid he proved me wrong. Lahendab külaselt.
            ranka - tema täna hommikune analüüs :D
            timz - See on ehedal kujul tema küla mäng
            yolpa - teame miks
            kardaanirist - d1 vastused kui qq teda tunneldas. Lisaks mingi listi ümber lükkamine kus ta enda mõtte käiku selgitas mis väga külane oli.
            Taavi - Uhke külane mäng

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #1326
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              jaaa, üritan infot talletada praegu.
              bwg on kahtlane

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1327
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Ma olen niigi eneseväljendamises kehv, liste ei oska üldse teha, aga no proovisin. Nimed peaksid tõesti neisse tiimidesse kuuluma. Loen veel kord oma huntide postid igaksjuhuks üle. Aga suurt muud ei jääks isegi üle, juhul kui ainult külasid clearida.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1328
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Kas keegi Tupaci rongi peale tuleks? Eile tegi 5-posti täis. Täna tõstab hääle liidri peale. Kas see ei võiks olla 2-voteri pattern? Kui ma teda süüdistasin siis väga kergelt mu clearis, et tuld tõmmata ära.

                  Comment

                  • Emma
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 529

                    #1329
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ou wtf ma küla ju.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1330
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Poolakas ei ole veel väga kindel, teda loen edasi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1331
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Poh, hundid: eluvend, tupac, ahv
                        Pea kindlalt hunt: rahvavaenlane.
                        Siin peab olema viimane hunt: pilma, emma

                        Semi-neutral sketchy, tahaks külaks pidada...
                        BWG - usume siis tema pinkyt

                        Külad:
                        Char - tema d1 hundilist ja selle esitamine. Samuti maxi toetamine ja matemaatilised analüüsid selle toetuseks.
                        dnbftw - teame miks
                        eyestabber - nagu ütlesin, ta distantseerub sellest kes teda ründab kui ta on hunt. See mäng on risti vastupidi
                        IamAllIn - tean tema küla mängu, esitab siin üht.
                        Klaas - ta hundina spongeb liidreid, puuduvad oma readid. Seekord mängib oma peaga ja on külane.
                        maxi - "Plaan maxi"
                        Poolakas - tuli väitis, et tema noobhundina ei julgeks mängu lahendada. Sketchis mind seal kuid he proved me wrong. Lahendab külaselt.
                        ranka - tema täna hommikune analüüs :D
                        timz - See on ehedal kujul tema küla mäng
                        yolpa - teame miks
                        kardaanirist - d1 vastused kui qq teda tunneldas. Lisaks mingi listi ümber lükkamine kus ta enda mõtte käiku selgitas mis väga külane oli.
                        Taavi - Uhke külane mäng
                        yolpat no way clearime. ta ei suudaks külana ka mängu lahendada. teiseks ta ei alustaks hundina mängu teistmoodi kui eelmine kord.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #1332
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Emma Vaata postitust
                          Ou wtf ma küla ju.
                          Teed tööd? 24h ulatuses?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1333
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Emma solid Lurk irv :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1334
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              palun hakake nüüd postitama. lenC võiks ka votecounti rohkem anda. ei toimu jälle seda, et 10 minutit enne lõppu, siis pohh #yolo.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #1335
                                Vote Count 844 to 1334

                                Hääled seisuga post 844 kuni 1334
                                Öö saabub 01:00:57 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                4 KristjanLaas Tupac (11), Dnbftw (5), BlackWerewolfGenie (56), rahvavaenlane (15)
                                3 Ahv Kongost IamAllin (5), WowAwiAA (73), eyestabber (25)
                                3 rahvavaenlane poolakas (23), Maxi (9), Emma (13)
                                1 Tupac KristjanLaas (59)
                                1 taavi Ahv Kongost (11)
                                1 Dnbftw taavi (3)
                                1 BlackWerewolfGenie ranka (96)
                                1 eyestabber timz0333 (33)
                                5 ei ole hääletanud yolpa (13), pilme10 (3), kardaanirist (14), eluvend (7), Char (10)

                                Comment

                                Working...